شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان رضویفرمانده سپاه امام رضا(ع) استان خراسان رضوی: ورزش یکی از عرصه‌های بسیار خوب برای رشد جوانان جامعه است

فرمانده سپاه امام رضا(ع) استان خراسان رضوی: ورزش یکی از عرصه‌های بسیار خوب برای رشد جوانان جامعه است

منتشرشده در خراسان رضوی چهارشنبه, 24 آبان 1396 ساعت 09:01
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امام رضا(ع) گفت: ورزش یکی از عرصه‌های بسیار خوب برای رشد جوانان جامعه است، که اگر بتوانیم از این ظرفیتبه طور مناسب و  صحیح برای کارهای فرهنگی استفاده کنیم تأثیرات فوق‌العاده‌‌ای در سطح جامعه خواهد داشت.

 به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار یعقوب‌علی نظری فرمانده سپاه امام رضا(ع) استان خراسان رضوی در حاشیه بازدید از مؤسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی و ورزشگاه امام رضا(ع) اظهار کرد: ورزش یکی از عرصه‌های بسیار خوب برای رشد جوانان جامعه است، که اگر بتوانیم از این ظرفیت به صورت صحیح برای کارهای فرهنگی استفاده کنیم تأثیرات فوق‌العاده‌‌ای در سطح جامعه خواهد داشت.

 

وی با بیان اینکه در اسلام و بنابر اعتقادات شیعیان ورزش هدف نیست بلکه یک نیاز است و براساس این نیاز باید از اهداف عالیه که مسائل تربیتی و فرهنگی محسوب می‌شوند بهره‌برداری و استفاده کنیم، افزود: آستان مقدس حضرت امام علی بن موسی الرضا(ع) یک آستان معنوی، فرهنگی و هدفمند برای تعالی انسان‌ها با تاسی از وجود معنوی بارگاه قدس رضوی است.

 

فرمانده سپاه امام رضا(ع) با تاکید بر اینکه تربیت بدنی آستان قدس رضوی گام‌های مؤثری درراستای ترویج فرهنگ رضوی در میان ورزشکاران برداشته است، گفت: ظرفیت‌ آستان قدس رضوی در حوزه ورزش بسیار خوب است، این آستان ظرفیت‌های بسیاری در انسان‌سازی و تربیت نفوس دارد و ورزش ابزاری مناسب برای این مهم است.

 

 سردار نظری ضمن تقدیر از اقدام‌های انجام شده در دوره جدید مدیریت آستان قدس رضوی، بیان کرد: ورود پر قدرت آستان قدس رضوی به حوزه ورزش قطعا می‌تواند موجب افزایش شور، نشاط، اخلاق و معنویت در میان جوانان جامعه شود.

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است