شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان رضویتوزیع بسته فرهنگی لوازم التحریر در بین نیازمندان مناطق محروم رشتخوار استان خراسان رضوی

توزیع بسته فرهنگی لوازم التحریر در بین نیازمندان مناطق محروم رشتخوار استان خراسان رضوی

منتشرشده در خراسان رضوی یکشنبه, 07 آبان 1396 ساعت 12:41
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه ناحیه رشتخوار بیان داشت: در راستای محرومیت‌زدایی ، بسیج سازندگی ناحیه رشتخوار و گروه‌های جهادی بسیجیان با تهیه اقلام فرهنگی و لوازم التحریر و شناسایی دانش آموزان نیازمند، اقدام به توزیع 200بسته فرهنگی لوازم التحریر کردند.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سرهنگ پاسدار علی یعقوبیان فرمانده سپاه ناحیه رشتخوار استان خراسان رضوی اظهار داشت: تعداد ۲۰۰ بسته فرهنگی لوازم التحریر توسط گروه‌های جهادی بسیج و با همکاری بسیج سازندگی این ناحیه در بین نیازمندان مناطق محروم شهرستان توزیع گردید.

 

یعقوبیان گفت: در راستای محرومیت زدایی و با هدف رسیدگی به خانواده‌های نیازمند بسیج سازندگی ناحیه رشتخوار و گروه‌های جهادی بسیجیان با تهیه اقلام فرهنگی و لوازم التحریر، و شناسایی دانش آموزان نیازمند، اقدام به توزیع این اقلام در بین آن‌ها نموده اند.

 

وی ادامه داد :گروه‌های جهادی حوزه‌های مقاومت بسیج این ناحیه از آغاز سال ۹۶ به طور مداوم در مناطق محروم شهرستان حضور فعال داشته و با انجام فعالیت‌های فرهنگی، عمرانی، آموزشی، بهداشتی و درمانی دست یاری به نیازمندان این شهرستان داده اند.

 

یعقوبیان تصریح کرد :خدمت رسانی به محرومین یکی از اهداف اصلی بسیج می‌باشد و نیرو‌های جهادی بسیج مخلصانه و بدون هیچ چشم داشتی در این راه قدم برمی دارند.

 

وی درپایان افزود : باتوجه به فرمایشات مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای عزیز و تاکید ایشان مبنی بر خدمت رسانی به محرومین، گروه‌های جهادی بسیجیان و بسیج سازندگی این ناحیه با لبیک به فرمان رهبر عزیز در کنار محرومین و مستضعفین مناطق محروم حضور فعال خواهند داشت.

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است