شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان رضویمسئول بسیج جامعه پزشکی سبزوار خبر داد : اعزام ۱۳ تیم پزشکی به مناطق محروم سبزوار در قالب اردو‌های طرح هجرت

مسئول بسیج جامعه پزشکی سبزوار خبر داد : اعزام ۱۳ تیم پزشکی به مناطق محروم سبزوار در قالب اردو‌های طرح هجرت

منتشرشده در خراسان رضوی چهارشنبه, 26 مهر 1396 ساعت 09:02
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول جامعه پزشکی بسیج سپاه ناحیه سبزوار از اعزام 13 تیم پزشکی به مناطق محروم سبزوار خبر داد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ رمضانعلی اخوان مسئول جامعه پزشکی بسیج سپاه ناحیه سبزوار استان خراسان رضوی در حاشیه بازدید از اردو‌های جهادی پزشکی با بیان اعلام خبر اعزام تیم‌های پزشکی جهت ویزیت افراد محروم اظهارداشت: در این مدت سیزده تیم پزشکی شامل پزشک پرستار و گروه‌های مشاوره‌ای به مناطق دورافتاده سبزوار اعزام و معاینات رایگان را برای روستائیان و مناطق محروم شهر انجام داده اند.

 

وی با اشاره به اینکه این اقدامات در راستای توسعه عدالت و با هدف بهره‌مندی افراد جامعه از امکانات موجود انجام می‌شود تصریح کرد: بسیج جامعه پزشکی با استفاده از توان پزشکان و پرستاران بسیجی سعی می‌کند به صورت دوره‌ای و در مناسبت‌های مختلف طرح اعزام تیم‌ها را انجام دهد.

 

اخوان در ادامه با بیان اینکه بیش از ۲۳۰۰ نفر از افراد توسط پزشکان اعزامی مورد معاینه قرار گرفته اند، تاکید کرد: در طول دوره اردوی جهادی ۵۲۲ نفر معاینه شده اند.

 

وی با بیان اینکه تیم‌های اعزامی متشکل از ۴۱ خواهر و ۴۲ برادر به طرح‌های هجرت بودند ادامه داد: خدماتی از قبیل آزمایشات غربالگری، مشاوره، معاینات عمومی و داندانپزشکی در اردو‌های طرح هجرت ارائه شده است.

 

مسئول بسیج جامعه پزشکی بابیان اینکه اعزام‌ها با شناسایی و نیازسنجی مناطق و به صورت هدفمند انجام شده است، تاکید کرد: تیم‌ها اعزامی به صورت مجزا و با خدمات از پیش تعیین شده اعزام می‌شوند.

 

انتهای خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است