شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان رضویفرمانده سپاه ناحیه نیشابور خبر داد : اعزام 200 جهادگر بسیجی از نیشابور به مناطق محروم شهرستان

فرمانده سپاه ناحیه نیشابور خبر داد : اعزام 200 جهادگر بسیجی از نیشابور به مناطق محروم شهرستان

منتشرشده در خراسان رضوی سه شنبه, 28 شهریور 1396 ساعت 14:21
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه ناحیه نیشابور از اجرای برنامه ده روزه اردو‌های جهادی در منطقه محروم میان جلگه نیشابور با حضور 200 جهادگر بسیجی خبر داد.

 به گزارش سپاه نیوز؛ سرهنگ پاسدار سید علی اکبر حسینی فرمانده سپاه ناحیه نیشابور گفت: دوره جدید اردو‌های جهادی با هدف از بین بردن محرومیت در مناطق محروم و کمک به توسعه آموزش فرهنگی با شرکت بیش از دویست بسیجی از دانشگاه‌ها و بسیج محلات آغاز به کار کرد.

 

وی بیان کرد: این اردو‌ها در دو بخش برادران و خواهران و در قالب بخش‌های عمرانی، بهداشتی، آموزشی و تربیتی در چندین روستای بخش میان جلگه شهرستان نیشابور برگزار خواهد شد.

 

حسینی گفت: اردو‌های جهادی در بخش میان جلگه شهرستان نیشابور به مدت ده روز اجرا خواهد شد که با همیاری مردم روستا‌ها برکات زیادی را برای این منطقه به همراه خواهد داشت.

 

فرمانده سپاه ناحیه نیشابور با بیان اینکه اردو‌های جهادی نشان دهنده عزم راسخ بسیجیان در کمک به مناطق محروم است افزود: کمک به مناطق محروم از اولویت‌های بسیج است و در این زمینه از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است