شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان رضویفرمانده سپاه ناحیه کاشمر استان خراسان رضوی : اقتصاد مقاومتی شرط حرکت به سوی تمدن اسلامی است

فرمانده سپاه ناحیه کاشمر استان خراسان رضوی : اقتصاد مقاومتی شرط حرکت به سوی تمدن اسلامی است

منتشرشده در خراسان رضوی شنبه, 11 شهریور 1396 ساعت 13:55
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه ناحیه کاشمر اظهار داشت : اقتصاد مقاومتی شرط حرکت به سوی تمدن اسلامی است که بدون داشتن یک اقتصاد پویا و موفق امکان‌پذیر نخواهد بود.

 به گزارش سپاه نیوز؛ سرهنگ پاسدار علیرضا سازگار فرمانده سپاه ناحیه کاشمر استان خراسان رضوی گفت: ما هم اکنون در مرحله حکومت اسلامی هستیم و چنانچه خواسته باشیم از این مرحله به مرحله تمدن اسلامی برسیم باید به استعدادهای درون و توان داخلی کشور خود توجه داشته باشیم و رعایت چند نکته در این زمینه لازم است.

 

وی افزود: یکی از مواردی که باعث ماندگاری هر انقلابی می‌شود اطاعت محض از فرامین رهبری آن نظام است و لذا اگر ما می‌خواهیم در هرکدام از این صحنه‌های سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی پیروز شویم باید اطاعت محض از ولایت فقیه داشته باشیم.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کاشمر ادامه داد: برای رسیدن به تمدن اسلامی و بهره‌مندی از توانایی داخلی کشور خود ، باید در دین خودمان استقامت داشته باشیم و در کارها نیز تلاش مستمر انجام دهیم.

 

ویخاطرنشان کرد: انقلابی‌گری از مؤلفه‌های «گفتمان انقلاب اسلامی» است و همه می‌دانیم که انقلابی‌گری و عقلانیت مغایرت و تضادی با هم ندارند و یک انسان انقلابی می‌کوشد تا کارها را در نهایت عقلانیت و دقت انجام دهد.

 

سرهنگ سازگار تحقق اقتصاد مقاومتی را یکی از شروط حرکت به سمت تمدن اسلامی دانست و اظهار داشت: باید روحیه اعتماد به نفس در بین مردم و مسئولان نسبت به تولیدات داخلی و خرید کالای ایرانی افزایش پیدا کند و برای حمایت از تولید داخلی و در نهایت تحقق اقتصاد مقاومتی باید به جوانان، دانشمندان و نیروهای مبتکر داخلی اعتماد و فضای مناسب را برای فعالیت‌های اقتصادی فراهم ساخت.

 

وی افزود: لازم است با تلاش برای تحقق اقتصاد مقاومتی و سیاست‌های کلی ابلاغ شده از سوی رهبر معظم انقلاب، شاهد رونق بخش اقتصادی و حمایت از تولید و اشتغالجوانان باشیم که حرکت به سمت تمدن اسلامی بدون داشتن یک اقتصاد پویا و موفق امکان‌پذیر نخواهد بود.

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است