شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان رضویفرمانده سپاه امام رضا(ع) استان خراسان رضوی : انسجام و از خودگذشتگی یکی از الزامات رسیدن به رشد و تعالی است

فرمانده سپاه امام رضا(ع) استان خراسان رضوی : انسجام و از خودگذشتگی یکی از الزامات رسیدن به رشد و تعالی است

منتشرشده در خراسان رضوی شنبه, 11 شهریور 1396 ساعت 10:19
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امام رضا(ع) تاکید کرد: مبادا فرو رفتن در مسائل جاری و ساری ما را از مسیر رشد و تعالی دور کند.

 به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار یعقوبعلی نظری فرمانده سپاه امام رضا(ع) استان خراسان رضوی در هفتمین جشنواره استانی مالک اشتر نمایندگی ولی فقیه که در سالن الغدیر پادگان شهید برونسی برگزار شد ، اظهار داشت: اگرظاهر و باطن خود را در یک جهت و آن هم در جهت صحیح و هدفمند دنبال کنیم قطعا هم در حوزه فردی و هم تشکیلاتی و جمعی موفق خواهیم شد.

 

وی ادامه داد: انسان‌هایی که از درون پاک باشند پایه خود را در مسیر رشد و تعالی محکم کرده‌اند ولی اگر درونمان پاک نباشد نه تنها در مسیر رشد و موفقیت قرار نمی‌گیریم بلکه زمینه کشیده شدن ما به انحراف فراهم می‌شود.

 

سردار نظری با اشاره به اینکه میزان تنوع میدان‌های نبرد و ظرفیت‌های این نبرد در تقابل با استکبار زیاد شده است، تاکید کرد: سپاه با توجه به رسالت و تکلیف مهم خود در پاسداری از انقلاب اسلامی باید ساختار درونی خود را مستحکم‌تر کند.

 

وی تاکید کرد: مبادا فرو رفتن در مسائل جاری و ساری ما را از مسیر رشد و تعالی دور کند چرا که رسیدن به هدف متعالی رفتار و ارتباطات متعالی را می‌طلبد.

 

فرمانده سپاه امام رضا(ع) ابراز داشت: نباید صرفا روی هدف متمرکز شویم بلکه باید برای رسیدن به هدف الزامات را نیز در نظر بگیریم که یکی از مهم‌ترین الزامات ، ساخت درونی خود و داشتن انسجام و از خودگذشتگی است تا بتوانیم از این طریق جامعه‌سازی و خدمت به انقلاب را دنبال کنیم.

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است