شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان رضویبرگزاری دوره تربیت و تعالی خانوادگی اعضای هیئت علمی دانشگاه بقیه الله (عج)

برگزاری دوره تربیت و تعالی خانوادگی اعضای هیئت علمی دانشگاه بقیه الله (عج)

منتشرشده در خراسان رضوی یکشنبه, 05 شهریور 1396 ساعت 10:10
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: دوره تربیت و تعالی خانوادگی اعضای هیئت علمی دانشگاه بقیه الله (عج) در مشهد مقدس برگزار شد.

 

به گزارش سپاه نیوز ؛ به همت نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه بقیه الله (عجدوره تربیت و تعالی خانوادگی اعضای هیئت علمی این دانشگاه که به نام شهید مدافع حرم نیکزاد و با شعار مسئولیت پذیری ، مثبت اندیشی ، امیدواری و اثر بخشی نام گذاری شده ، با حضور 75 خانواده برگزار شد.

 

حجت الاسلام والمسلمین دهقانی مسئول نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه در آئین افتتاحیه این دوره ضمن عرض خیر مقدم  به شرکت کنندگان به تشریح اهدف دوره پرداخت .

 

وی بهرمندی از فیوضات امام رضا (ع ) ،ارتقای معرفت دینی و بصیرت سیاسی و معنویت افزایی ،تقویت روحیه مشارکت و فعالیت اثر بخش ،تقدیر و تشکر از اعضای هیت علمی و خانواده ایشان ،الزام به رعایت نظم و انظباط و مشارکت فعال را از اهداف این دوره برشمرد. 

 

 حجت الاسلام والمسلمین صدیقی امام جمعه موقت تهران با طرح دو موضوع اخلاق رفتاری در مدیریت وآداب زیارت ، همچنین دکتر رجبی دوانی استاد دانشگاه امام حسین (ع) با موضوعات بررسی و تحلیل پذیرش صلح امام حسن(ع) و پروژه نفوذ ازنگاه مقام معظم  رهبری به ایراد سخنرانی پرداختند.

 

 دکتر جلالی فرمانده دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) نیز با موضوع دانشگاه بقیه الله (عج) در تراز انقلاب اسلامی و انتظارات از اساتید برای تامین اهداف دانشگاه مطالبی را بیان نمودند.

 

لازم به ذکر است در این دوره دو روزه علاوه بر تشکیل کلاسهای آموزشی ویژه اعضای هیئت علمی ، برنامه های متنوعی از جمله بازدید از موزه ها ، استخر ، و کلاس های آموزشی همچون رسانه و تلگرام ظرفیت ها، نیاز مندی ها ، آسیب ها و راه کارها ویژه فرزندان برگزار گردید .  

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است