شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان رضویمسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه تربت حیدریه : مداحان ، علمداران روایتگری معارف اهل بیت(ع)هستند

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه تربت حیدریه : مداحان ، علمداران روایتگری معارف اهل بیت(ع)هستند

منتشرشده در خراسان رضوی سه شنبه, 31 مرداد 1396 ساعت 12:42
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه تربت حیدریه گفت: مداحان علمداران روایتگری اند و در بازخوانی معارف اهل بیت(ع) قدم بر می دارند.

 به گزارش سپاه نیوز ؛ حجت الاسلام والمسلمین ابوالفضل آرمان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه تربت حیدریه در اختتامیه دوره آموزشی کانون بسیج مداحان تربت حیدریه اظهار داشت: عده‌ای صادقانه و سنجیده برای ترویج فرهنگ اهل بیت(ع) علم به دست گرفته اند و برای آن قدم برداشته و وظیفه روشنگری معارف اهل بیت(ع) را بر عهده گرفته اند.

 

حجت الاسلام والمسلمینآرمان این مهم را مدال افتخار برای ذاکران عنوان کرد و افزود: صدای زیبا را خدا به بسیاری داده و از بسیاری از افراد هم گرفته است گرفتن هم این است که این صدا و لحن خوب را در مسیر غیر صحیح بکار می برند.

 

مسئول دفتر نمایندگی به ذاکران توصیه کرد: این مدال افتخار و مایه مباهات را حفظ کرده و با معارف اهل بیت(ع) آشناتر شوید، تاریخ معصومین(ع) را زیاد مطالعه و وظیفه روشنگری، بصیرت افزایی در مقابل تکفیری ها انسان های مبغض و بی خرد سینه سپر کنید. 

 

وی خاطر نشان کرد: انتظار است که حریم و حرمت معصومین(ع) را نگهداریم و در هر سبک و سیاق و هرگونه رفتاری از مداح اهل بیت(ع) پذیرفتنی نیست.

 

حجت الاسلام والمسلمین آرمان تاکید کرد: اهل بیت(ع) بصیرت افزا و روشنگر بودند و مانند چراغ می درخشند و به خاطر تابش این خورشید درخشان بسیاری از افراد دشمن آنان بودند.

 

 

انتهای خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است