شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان رضویمسئول بسیج سازندگی شهرستان تربت حیدریه استان خراسان رضوی: محرومیت زدائی و اشتغالزایی دو وظیفه اصلی بسیج سازندگی است

مسئول بسیج سازندگی شهرستان تربت حیدریه استان خراسان رضوی: محرومیت زدائی و اشتغالزایی دو وظیفه اصلی بسیج سازندگی است

منتشرشده در خراسان رضوی دوشنبه, 23 مرداد 1396 ساعت 10:12
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:  مسئول بسیج سازندگی شهرستان تربت حیدریه اظهار داشت: محرومیت زدائی و اشتغالزایی را دو وظیفه اصلی بسیج سازندگی است.

 

به گزارش سپاه نیوز ؛ برادر پاسدار حسین صادق مسئول بسیج سازندگی شهرستان تربت حیدریه گفت: مناطق محروم شهرستان توسط گروه‌های جهادی دانش آموزی، دانشجویی و بسیج محلات خواهر و برادر شناسائی شد و هم اکنون در حال فعالیت می‌باشند.

 

مسئول بسیج سازندگی شهرستان تربت حیدریه در خصوص مناطق محروم ابراز داشت: منطقه سفید سنگ و روستای محروم خورشبر توسط گروه جهادی بسیج دانشجویی و مناطقی از رباط سنگ توسط بسیج محلات برادر حوزه مرکزی یکم ثارالله محرومیت زدایی شد.

 

وی همچنین از همکاری بسیج سازندگی با کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی شهرستان در خصوص توزیع بسته های مواد غذایی در بین خانواده محرومین خبر داد و جذب حامی برای کودکان محروم و شرکت در طرح امدادگران افتخاری کمیته امداد را از دیگر برنامه های این نهاد دانست.

 

وی در بحث دوم به مسئله اشتغالزایی اشاره کرد و اظهار داشت: در این بخش کارگاه های اموزشی در تربت حیدریه برگزار شده و بعد از این آموزش کارگاه هایی برپا و راه اندازی شده است.

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است