شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان رضویجانشین فرمانده سپاه امام رضا(ع): اقتدار ایران مرهون مکتب اسلام ناب محمدی(ص) و ولایت فقیه است

جانشین فرمانده سپاه امام رضا(ع): اقتدار ایران مرهون مکتب اسلام ناب محمدی(ص) و ولایت فقیه است

منتشرشده در خراسان رضوی یکشنبه, 15 مرداد 1396 ساعت 09:59
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز : جانشین فرمانده سپاه امام رضا(ع) اظهار داشت : اقتدار ایران مرهون مکتب اسلام ناب محمدی(ص) ،  ولایت فقیه  و حضور مردم است.

به گزارش سپاه نیوز ؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار مجتبی غفورپور جانشین فرمانده سپاه امام رضا(ع) ، در آئین تکریم و معارفه فرماندهان سپاه ناحیه تربت حیدریه تاکید کرد : اقتدار ایران مرهون مکتب اسلام ناب محمدی(ص) و ولایت فقیه است و با نگاهی به کشورهای منطقه به راحتی می توان به این مهم واقف شد که در بی ثباتی ها، جمهوری اسلامی ایران به برکت ولایت فقیه و اقتدار نظامی و حضور در صحنه مردم ، در جزیره باثباتی قرار گرفته است.

 

وی افزود : دشمنان نظام اسلامی از اواسط دهه ۶۰ به دنبال این بودند تا فکر مردم و رزمندگان اسلام را نسبت به تبعیت از امام جامعه بی تفاوت و منحرف کنند و امروز این شیوه را در عرصه جنگ نرم تدوین و طراحی کرده اند.

 

جانشین فرمانده سپاه امام رضا(ع) تاکید کرد: دشمنان در عرصه جنگ نرم به طمع افتادند و همه باید با فکر و روش های جدید در ابعاد مختلف ، گفتمان انقلاب اسلامی را تبیین و گسترش دهیم. 

 

وی ابراز داشت: ظرفیت بالای بسیج این امکان را فراهم کرده تا همانطور که در دوران ۸ سال جنگ تحمیلی با روحیه و مدیریت جهادی موفق ظاهر شدیم، بتوانیم با برنامه ریزی در عرصه جنگ نرم نیز اینگونه عمل کنیم. 

 

جانشین فرمانده سپاه امام رضا(ع) گفت: فعالیت مجاهدانه و انقلابی در عرصه جنگ نرم به مانند همان شلیک موشک به دیرالزور سوریه بود که شگفت دشمنان انقلاب اسلامی را در پی داشت.

 

سردار غفورپور با بیان اینکه اقتدار نظام اسلامی ایران به اوج خود رسیده، افزود: آمریکا توان رویارویی با جمهوری اسلامی ایران در خلیج فارس را ندارد و به یقین اگر لحظه ای این توان مقابله را داشت درنگ نمی کرد. 

 

در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات سرهنگ پاسدار فرضعلی گرایلی، سرهنگ دوم پاسدار علی نیک یاد به عنوان فرمانده جدید سپاه ناحیه تربت حیدریه معرفی شد.

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است