شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان رضویفرمانده سپاه ناحیه تربت حیدریه خبر داد: اعزام 1000 جهادگر بسیجی به مناطق محروم تربت حیدریه

فرمانده سپاه ناحیه تربت حیدریه خبر داد: اعزام 1000 جهادگر بسیجی به مناطق محروم تربت حیدریه

منتشرشده در خراسان رضوی یکشنبه, 01 مرداد 1396 ساعت 15:06
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه ناحیه تربت حیدریه گفت: بالغ بر یکهزار جهادگر بسیجی در قالب 18 گروه جهادی به مناطق محروم شهرستان تربت حیدریه اعزام می شوند.

 

به گزارش سپاه نیوز ؛ سرهنگ پاسدار فرضعلی گرایلی فرمانده سپاه ناحیه تربت حیدریه در جلسه پشتیبانی اردوهای جهادی تربت حیدریه از آغاز اردوهای هجرت بسیج سازندگی در اواخر ماه جاری خبر داد و افزود: بالغ بر یکهزار جهادگر بسیجی از اقشار دانش آموزی، دانشجویی، محلات، جامعه زنان، متخصصین و جامعه پزشکی با هدف محرومیت زدائی به مناطق محروم این شهرستان اعزام می شوند. 

 

وی بیان کرد: این اردوها در مناطق محروم بخش های کدکن ، جلگه رخ ، بخش بایگ و همچنین بخش مرکزی در مدت دو ماه انجام خواهد شد. 

 

وی اظهار کرد: هدف اصلی از برگزاری اردوهای جهادی محرومیت زدایی از چهره روستاهای مناطق محروم است که با تبیین و ترویج فرهنگ کار و تلاش در آحاد مختلف مردم این مهم محقق می شود.

 

سرهنگ گرایلی خاطر نشان کرد: اگر بخواهیم پایه های انقلاب بیش از گذشته مستحکم شود بهترین راه، خدمت به مردم محروم و نیازمند است، زیرا آنها کمترین توقع و بیشترین منفعت را برای انقلاب اسلامی دارند. 

 

وی درک مشکلات مردم را از دیگر اهداف اردوهای جهادی عنوان کرد و گفت: در این اردوها دانش آموزان و دانشجویان و متخصصانی که مدیران آینده این نظام هستند، از نزدیک با فقر و محرومیت مردم مناطق محروم آشنا شده و در تصمیم گیری های آینده خود می توانند دقیق و به موقع عمل کنند. 

 

فرمانده سپاه ناحیه تربت حیدریه اظهار داشت: تربیت روحیه همکاری و ایثار از دیگر آثار و تبعات برگزاری این نوع اردوها می باشد و نشان می دهد که به چه میزان در کارجمعی موفق عمل می کنیم، از طرفی روحیه ایثار و فداکاری در قشر نوجوان و جوان کشور نیز تقویت می شود. 

 

فرمانده سپاه تربت حیدریه دیگر اولویت مهم و اساسی جهادگران بسیجی در این اردوها را تبیین گفتمان انقلاب اسلامی دانست و گفت: جهادگران بسیجی با تبیین گفتمان انقلاب و آرمانهای امام و دغدغه ها و مطالبات رهبر معظم انقلاب اسلامی در کنار خدمت به محرومان جامعه پیام انقلاب را به دورترین و محروم ترین نقاط کشور می رساند. 

 

 

انتهای خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است