شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان رضویمسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه قوچان: همواره باید نسبت به ظلم و ظالم حساس باشیم

مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه قوچان: همواره باید نسبت به ظلم و ظالم حساس باشیم

منتشرشده در خراسان رضوی دوشنبه, 29 خرداد 1396 ساعت 13:58
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه قوچان :  افراد جامعه باید نسبت به امر به معروف و نهی از منکر احساس مسئولیت داشته باشند.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین عمران هاشمی مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه قوچان ، در آیین احیای شب قدر با تأکید بر اهمیت حفظ روحیه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه، تصریح کرد: احساس امر به معروف و نهی از منکر و مسئولیت در قبال آن باید در همه آحاد جامعه وجود داشته باشد.

 

وی با اشاره به اینکه فرهنگ اسلامی، فرهنگ «کُلُکُّم راعٍ و کُلُکُّم مَسؤولٌ» است. افزود: بر اساس روایات اگر امر به معروف و نهی از منکر در جامعه‌ای ترک شد، شرار ناس بر آن جامعه مسلط و دعاهای مردم مستجاب نمی‌شود؛ خبیثان در تمام شئون اجتماعی بر مردم مسلط خواهند شد. اگر امر معروف و نهی از منکر ترک شد، باید منتظر میدان داری انساهای بد سیرت، بد عمل و بد سخن بود.

 

حجت الاسلام والمسلمین هاشمی با تاکید بر اینکه ما هیچگاه نباید ظلم ستیزی را از یاد ببریم. اظهار کرد: همواره باید نسبت به ظلم و ظالم حساس باشیم، ظلم و ظالم ستیزی در متن دین و فرهنگ اسلامی و آموزه امیرالمومنین(ع)، امام عظیم شان و سفارش رهبر معظم انقلاب است. 

 

 

انتهای خبر /09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است