شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان رضویافتتاح کانون بسیج رسانه همزمان با ولادت امام حسن مجتبی(ع) در سبزوار

افتتاح کانون بسیج رسانه همزمان با ولادت امام حسن مجتبی(ع) در سبزوار

منتشرشده در خراسان رضوی دوشنبه, 22 خرداد 1396 ساعت 12:54
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: رئیس سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی از افتتاح کانون بسیج رسانه همزمان با ولادت امام حسن مجتبی(ع) در سبزوار خبر داد.

 

به گزارش سپاه نیوز ؛ عباس محمدیان رئیس سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی ، با اشاره به افتتاح کانون بسیج رسانه همزمان با ولادت امام حسن مجتبی(ع) در سبزوار، اظهار داشت: مدیریت این کانون برعهده محمد مهرنیا به عنوان یکی از خبرنگاران با تجربه شهرستان سبزوار است که فعالیت رسانه ای در سطح غرب خراسان رضوی را تحت پوشش قرار می دهد.

 

وی با بیان اینکه در حال حاضر 10 کانون بسیج رسانه در شهرستان های خراسان رضوی مشغول به فعالیت هستند، افزود: امیدواریم طی سال جاری کانون های بسیج رسانه در سراسر استان به بیش از 20 کانون افزایش یابد.

 

رئیس سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی با اشاره به مهم ترین وظایف این سازمان در حوزه رسانه ای، بیان کرد: تقویت و ترویج رسانه های تراز انقلاب مورد توجه سازمان بسیج رسانه قرار دارد و کادرسازی نیروهای مجرب و رشد نیروهای انسانی می تواند زمینه های توسعه فعالیت های رسانه ای در استان را فراهم کند.

 

محمدیان تقویت جبهه رسانه ای در سطح خراسان رضوی را از دیگر برنامه های کانون های بسیح رسانه دانست و گفت: تلاش شده با ایجاد زیرساخت های لازم شرایط دفاع از حقوق خبرنگاران این استان فراهم شود.

 

رئیس سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی ادامه داد: سازمان بسیج رسانه متعلق به تمامی اقشار حوزه رسانه ای همانند مدیران، دبیران، سردبیران، خبرنگاران، عکاسان و تصویربرداران خبری است که امیدواریم طی امسال با آموزش قانون مطبوعات، قانون فعالان رسانه های مجازی، آموزش تخصصی و حرفه ای زمینه های پیشتازی خبرنگاران استان در سطح کشور فراهم شود.

 

محمدیان جذب خبرنگاران فعال را یکی دیگر از برنامه های سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی عنوان و یادآور شد: در حال حاضر حدود 37 درصد خبرنگاران استان در این سازمان عضو شده اند که باید تا پایان سال جاری این میزان به 70 درصد افزایش یابد.

 

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است