شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان رضویدبیر اجرایی یادواره شهدای اطلاعات: یادواره شهدای اطلاعات ۳ استان در مشهد برگزار می‌شود

دبیر اجرایی یادواره شهدای اطلاعات: یادواره شهدای اطلاعات ۳ استان در مشهد برگزار می‌شود

منتشرشده در خراسان رضوی یکشنبه, 21 خرداد 1396 ساعت 16:47
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز : دبیر اجرایی یادواره شهدای اطلاعات از برگزاری یادواره شهدای اطلاعات ۳ استان خراسان رضوی، شمالی و جنوبی در مشهد خبر داد.

 

به گزارش سپاه نیوز ؛ ابوالقاسم نوری دبیر اجرایی یادواره شهدای اطلاعات اظهار داشت: واحدهای تخصصی در دفاع مقدس از اهمیت ویژه‌ای در موفقیت‌ها و پیروزی‌ها برخوردار بودند از جمله واحد اطلاعات عملیات، که خراسانی‌ها از اولین رده‌های اطلاعاتی به شکل سازمانی برخوردار شد و از سال 60 به بعد در عرصه دفاع مقدس اقدامات چشمگیری را به منصه ظهور رساندند.

 

دبیر اجرایی یادواره شهدای اطلاعات خراسان بزرگ ادامه داد: برگزاری این یادوراه جهت انتقال پیام شهدای مظلوم گمنام اطلاعاتی بصورت تجمیعی سه استان خراسان شمالی، رضوی و جنوبی برگزار خواهد شد.

 

نوری اظهار داشت: این یادواره قرار است با هدف تجلیل از 562 شهید اطلاعات و همچنین 10 سردار شهید اطلاعات عملیات استان‌های خراسان رضوی و جنوبی و شمالی برگزار شود و محل برگزاری آن نیز حسینیه امام خمینی(ره) مشهد است.

 

وی خاطرنشان کرد: این یادواره‌ای در روز 15 تیرماه سال جاری برگزار و در این مراسم از خانواده این شهدای بزرگوار تجلیل می‌شود.

 

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است