شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان رضویفرمانده ناحیه مقاومت سبزوار : بیش از ۸۰ طرح اشتغال‌زایی با رویکرد اقتصاد مقاومتی در سبزوار اجرایی شد‌

فرمانده ناحیه مقاومت سبزوار : بیش از ۸۰ طرح اشتغال‌زایی با رویکرد اقتصاد مقاومتی در سبزوار اجرایی شد‌

منتشرشده در خراسان رضوی سه شنبه, 15 فروردين 1396 ساعت 10:08
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز : سرهنگ مظلوم گفت: سال گذشته بیش از ۸۰ طرح اشتغال زایی با رویکرد اقتصاد مقاومتی در سبزوار اجرایی شد.

 

به گزارش سپاه نیوز، سرهنگ ‌امین‌الله مظلوم  فرمانده ناحیه مقاومت سبزوار اظهار داشت: مهمترین جنبه تحقق برنامه اقتصاد مقاومتی موضوع رونق دو بخش تولید و اشتغال است.

 

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری در چند سال اخیر موضوع تحقق برنامه اقتصاد مقاومتی را به عنوان تنها برنامه راهبردی اقتصادی کشور مطرح کردند، گفت: سپاه با توجه به این رویکرد در زمینه اجرا و تحقق برنامه اقتصادی مقاومتی گام‌های موثری برداشته است.

 

مظلوم تصریح کرد: پرداخت تسهیلات اقتصاد مقاومتی به بسیجیان و ایجاد اشتغال، پیگیری برای جذب تسهیلات، برگزاری نشست با مدیران شهرستان در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و دغدغه‌های رهبر معظم انقلاب از جمله اقداماتی است که در این عرصه انجام شده است.

 

وی عنوان کرد: بر همین اساس در سال گذشته، 81 طرح اشتغال زایی در شهرستان با رویکرد اقتصاد مقاومتی با پرداخت یک میلیارد و 340 میلیون تومان تسهیلات برای بسیجیان اجرا شد.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سبزوار خاطرنشان کرد: با پرداخت این تسهیلات زمینه اشتغال برای 155 نفر جوان بسیجی جویای کار در شهرستان فراهم شد. این اشتغال‌ها در زمینه صنایع بسته بندی، پرورش کبک و شترمرغ، زنبور عسل، صنایع تولیدی، گل محمدی و صنایع تبدیلی و غیر آن ایجاد شد.

 

انتهای خبر /09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است