شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان رضویفرمانده سپاه ناحیه تربت حیدریه: درک مشکلات محرومان و انتقال به مسئولان از مهمترین اهداف اردوهای جهادی است

فرمانده سپاه ناحیه تربت حیدریه: درک مشکلات محرومان و انتقال به مسئولان از مهمترین اهداف اردوهای جهادی است

منتشرشده در خراسان رضوی چهارشنبه, 20 بهمن 1395 ساعت 13:18
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سرهنگ گرایلی گفت: علاوه بر محرومیت زدائی و ترویج فرهنگ گفتمان انقلاب اسلامی، درک مشکلات محرومان و انتقال آن به مسئولان از مهمترین اهداف اردوهای جهادی بسیج سازندگی بشمار می رود.

 

به گزارش سپاه نیوز:سرهنگ پاسدار فرضعلی گرایلی فرمانده سپاه ناحیه تربت حیدریه در همایش شکوه هجرت بسیج سازندگی اظهار داشت: بسیاری از مناطق محروم روستائی از کمترین امکانات زندگی و معیشتی برخوردار هستند و هجرت اردوهای جهادی بسیج بمدت ۷ تا ۱۰ روز در این مناطق، کمترین و در عین حال بهترین خدمت به آنان است.


 
وی اضافه کرد: یکی از دستاوردهای مهم این اردوها اخلاص در کار و خودسازی نیروهای توانمند بسیجی است که در این مدت ضمن آشنائی با محرومان و نیازمندان جامعه بادرک مناسبی از وضعیت آنها باید این مشکلات را به مسئولان و دستگاههای اجرائی منتقل کنند.


 
سرهنگ گرایلی اذعان کرد: امروز تفکر و ریشه های انقلاب اسلامی در همه مناطق کشور و جهان نفوذ پیدا کرده و یکی از اثرات ان را می توان در برگزاری اردوهای جهادی بسیج دانست که با کمترین امکانات اما با شوق و اشتیاق فراوان به محرومان خدمت رسانی می شود.


 
فرمانده سپاه ناحیه تربت حیدریه تاکید کرد: با جناح بینی و سیاسی بازی مشکلات مردم برطرف نمی شود و ابتدا باید اخلاص و خودسازی در خود تقویت و در برابر محرومان جامعه تواضع کرد، لذا بیشترین تعهد و ولایتمداری را باید در چنین برنامه هایی جستجو کرد.

 

 

انتهای خبر/08

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است