شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان رضویفرمانده سپاه ناحیه تربت حیدریه: مسئولیت پذیری یکی از ارکان مهم مدیریتی انقلاب اسلامی است

فرمانده سپاه ناحیه تربت حیدریه: مسئولیت پذیری یکی از ارکان مهم مدیریتی انقلاب اسلامی است

منتشرشده در خراسان رضوی دوشنبه, 26 مهر 1395 ساعت 11:14
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سرهنگ گرایلی گفت: مسئولیت پذیری یکی از ارکان مهم مدیریتی انقلاب اسلامی است .

 


به گزارش سپاه نیوز:سرهنگ پاسدار فرضعلی گرایلی فرمانده سپاه ناحیه تربت حیدریه اظهار داشت: غیرت دینی یکی از پیام های مهم واقعه عاشوراست که حضرت سیدالشهدا(ع) با استناد به اینکه دین اسلام و سنت رسول خدا(ص) به خطر افتاده پا در مسلخ کربلا نهاد و در این راه از همه هستی خود گذشت.


 
 وی یادآور شد: امروز باید بیبنیم در جامعه اسلامی ما غیرت دینی به چه میزان برای مردم اهمیت دارد و امت اسلامی چگونه رفتار و گفتار سیدالشهدا(ع) را در زندگی فردی، اجتماعی و سیاسی خود پیاده می کنند.


 
سرهنگ گرایلی اذعان کرد: از صدر اسلام و همچنین در واقعه کربلا و حتی امروز انقلاب اسلامی، انسانها و بخصوص خواص به سه دسته تقسیم شدند، عده ای مسئولیت پذیرند و در قبال تعهد و مسئولیتی که به انها سپرده شده عملکرد درخشانی دارند و به تکلیف خود عمل می  کنند.


 
 فرمانده سپاه ناحیه تربت حیدریه از مسئولیت گریزی و انسان های بی تفاوت بعنوان دو آفت مهم جامعه اسلامی یاد کرد و گفت: در جنگ تبوک پیامبر اکرم(ص) و همچنین واقعه عاشورا از این قبیل افراد کم نبودند که از مسئولیتی که بر دوش انها سپرده شده فرار کردند و از طرفی برخی بی تفاوتها هم به اسلام ضربه زدند، لذا امروز در جامعه اسلامی ما هم از این قبیل افراد کم نداریم و تا جایی در کنار انقلاب می ایستند که برایشان منفعت داشته و در مواقع سختی ها سکوت می کنند، این همان مسئولیت گریزی است.


 
سرهنگ گرایلی ادامه داد: انقلاب اسلامی در راستای احیای اسلام و مکتب اهل بیت(ع) شکل گرفته و این کشتی همچنان با محوریت ولایت فقیه در طوفان متلاطم دنیا با عزت به حرکت مقتدرانه خود ادامه می دهد.


 
وی بیان داشت: در مسیر این حرکت عده ای بنا به دلایلی مانند دنیا طلبی و منفعت طلبی از قطار انقلاب پیاده می شوند و راه دیگری در پیش گرفته که به هیچ عنوان منجر به عاقبت بخیری برای آنها نشده است.


 
فرمانده سپاه ناحیه تربت حیدریه خاطر نشان کرد: مسئولیت پذیری یکی از ارکان مهم مدیریتی انقلاب اسلامی است کما اینکه اگر از ابتدای عمر انقلاب همه به مسئولیتشان صحیح و دقیق عمل می کردند به یقین اوضاع کشور بهتر از این بود.


انتهای خبر/08

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است