شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان رضویجانشین فرمانده سپاه امام رضا(ع) : بهترین راهکار مقابله با تهاجم فرهنگی امر به معروف و نهی از منکر است

جانشین فرمانده سپاه امام رضا(ع) : بهترین راهکار مقابله با تهاجم فرهنگی امر به معروف و نهی از منکر است

منتشرشده در خراسان رضوی شنبه, 24 مهر 1395 ساعت 12:45
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سردار غفورپور بهترین راهکار مقابله با تهاجم فرهنگی را امر به معروف و نهی از منکر دانست.

 


به گزارش سپاه نیوز: سردار غفور پور جانشین فرمانده سپاه امام رضا(ع) در همایش "همه مسئولیم" در جمع پایوران سپاه امام رضا(ع) و خانواده آنان در مجتمع فرهنگی آیه‌های مشهد اظهار داشت: در سال‌های 65 و 66، دشمن به این نتیجه رسید که دیگر با جنگ سخت به هدف خود نمی‌رسد بنابراین به دنبال آتش‌بس بود و درصدد بود با نفوذ فرهنگی اهداف خود را عملی کند بطوریکه حضرت امام (ره) خطاب به علما به این نفوذ هشدار داد.


 
وی بیان داشت: ما توانستیم در جنگ سخت و نیمه سخت تهدیدات را به فرصت تبدیل کنیم؛ دشمن تهدیدات امنیتی را در دستور کار خود قرار داده بود که مردم توانستند این تهدیدات را خنثی کنند.


 
سردار غفورپور ابراز داشت: در زمان کنونی تهدیدات داعش به فرصت تبدیل شد بطوریکه با تشکیل گروهک داعش حزب الله سوریه تشکیل شد.


 
جانشین فرمانده سپاه امام رضا(ع) ضمن تبیین اهمیت امر به معروف و نهی از منکر بهترین راهکار مقابله با تهاجم فرهنگی را اجرای این فریضه الهی عنوان کرد.


 
وی گفت: سپاه در راستای اجرایی شدن امر به معروف و نهی از منکر آموزش را در دستور کار خود قرار داده بطوریکه هر ناحیه در محدوده خود با بهره گیری از ظرفیت حلقات صالحین به مقابله با منکری که بیشترین نمود را در آن محدوده دارد، برمی دارد.

 

انتهای خبر/08

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است