شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان رضوی فرمانده سپاه امام رضا(ع) استان خراسان رضوی تاکید کرد: تلاش جهادی رسانه ای در راستای خنثی‌سازی اهداف دشمن

 فرمانده سپاه امام رضا(ع) استان خراسان رضوی تاکید کرد: تلاش جهادی رسانه ای در راستای خنثی‌سازی اهداف دشمن

منتشرشده در خراسان رضوی چهارشنبه, 22 دی 1400 ساعت 10:51
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امام رضا(ع) استان خراسان رضوی گفت: دشمن با ابزارهای پیچیده و متنوع رسانه‌ای، به جعل روایت ها روی آورده و برای خنثی‌سازی این اهداف جبهه شیاطین تلاش جهادی رسانه ای ضروری است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار سیدهاشم غیاثی فرمانده سپاه امام رضا(ع) استان خراسان رضوی در پیامی به مناسبت سالروز تاسیس بسیج رسانه اظهارداشت: به فرموده رهبر معظم انقلاب «موثرترین سلاح بین المللی علیه دشمنان و مخالفین، سلاح تبلیغات و سلاح ارتباطات رسانه ای است» لذا در به اهتزاز نگه داشتن پرچم ارزش های دینی و انقلابی در مصاف با جنگ نرم استکبار جهانی و صهیونیسم بین المللی، چیزی جز تلاش جهادی رسانه ای برای خنثی‌سازی اهداف جبهه شیاطین نیاز نیست.

 

وی ادامه داد: در این روزها که رهبر حکیم انقلاب، جهاد تبیین را وظیفه مهمی برای فعالان فرهنگی دانسته اند، 21 دیماه، سالروز شهادت شهید غلامرضا رهبر، که به عنوان سالروز تاسیس بسیج رسانه نامگذاری شده است، نماد و الگوی شاخص برای اصحاب رسانه است که با هدف روایت حقیقت، بصیرت افزایی و آگاهی بخشی و روشنگری، در جبهه جنگ نرم به جهاد تبیین بپردازند.

 

فرمانده سپاه خراسان رضوی اظهار داشت: در این برهه حساس، ضروری است اصحاب رسانه با عزم و اراده دینی و انقلابی، برای حفظ و تقویت غیرت دینی مردم جامعه، منافع و آرمان‌های اصیل انقلاب، در جنگ رسانه‌ای و تبلیغاتی دشمن علیه نظام اسلامی، در سنگر فکر و اندیشه نگذارند مرزهای فکری جامعه جولانگاه جاعلان روایت‌ها شود.

 

سردار غیاثی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خبرنگار و اصحاب رسانه افزود: قدردان همت انقلابی همه فعالان رسانه‌ای هستیم که در عرصه های مختلف برای دفاع از ارزش‌ها و آرمان های امام (ره) و شهدا، افزایش سطح معرفتی و بصیرتی مردم انقلابی و همچنین ایجاد فضای مطالبه گری از مسوولان در تلاش هستند، سرمایه اصلی هر رسانه، اعتماد عمومی است که این به واسطه توجه به باورها و اعتقادات دینی مردم جامعه با حفظ کرامت، صداقت و خلوص در بیان و نیز شرافت و عزت نظام اسلامی به دست می‌آید.

 

وی اضافه کرد: امیدوارم رسانه‌ها برای تقویت غیرت دینی و اعتماد عمومی جامعه، هوشمندانه تر از گذشته در زمینه‌های کار رسانه ای و تبلیغاتی، به صورت حرفه ای و قوی ظاهر شده و عمل کنند و در راستای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب موتور محرک کشور باشند.

 

گفتنی است؛ 2 هزار و 100 خبرنگار، عکاس، فیلمبردار، مستندساز و فعال رسانه‌ای در خراسان رضوی فعالیت می‌کنند که هزار و 320 نفر از این تعداد عضو سازمان بسیج رسانه این استان هستند.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است