شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان رضویفرمانده ناحیه مقاومت سپاه سبزوار :خرمشهر در سایه تفکر انتظار و مقاومت فتح شد

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه سبزوار :خرمشهر در سایه تفکر انتظار و مقاومت فتح شد

منتشرشده در خراسان رضوی سه شنبه, 04 خرداد 1395 ساعت 09:14
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سرهنگ مظلوم  گفت: فتح خرمشهر در درسایه تفکر انتظار و مقاومت ملت ایران اتفاق افتاد.


به گزارش سپاه نیوز: سرهنگ پاسدار امین الله مظلوم  فرمانده ناحیه مقاومت سپاه سبزوار با بیان اینکه دشمن می خواست با تصرف خرمشهر آن را به عنوان نماد پیروزی خود حفظ کند اظهارداشت: فتح خرمشهر با روش های معمولی و نظامی بدست نیامد بلکه در حقیقت پیروزی تفکر اعتقادی و انقلابی برتفکر مادی گرا و عملگرا بود.
 
وی با اشاره به تجهیزات و امکانات دشمن در ابتدای جنگ در برابر تجهیزات نظامی ما تصریح کرد: در حالی که بنی صدر خائن در ابتدا تنها درفکر روش های نظامی بود این نیروهای مردمی و انقلابی بودند که با احساس تکلیف در پیروزی تفکر توکل بر خدا و اعتقادئ به خدانود را رقم زدند.
 
سرهنگ مظلوم ادامه داد: با وجود بنی صدر در ابتدای جنگ تنها تفکر سکولار و لیبرال حاکم بود که هیچ پیروزی نصیب ما نمی شد.
 
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه سبزوار با بیان اینکه تفکر مقاومت ایران از فتح خرمشهر آغاز شد تاکید کرد: در حال حاضر این تفکر در دنیا سایه افکنده است و سبب شده تا مستکبیرین دنیا را مستعصل کند.
 
وی ادامه داد: تفکر احساس مسئولیت در برابر تمام مسلمانان جهان و مستضعفین است و تنها به ایران ختم نمی شود.
 
سرهنگ مظلوم تاکید کرد: همان همت و تفکری که سب شد تا ما با دست خالی خرمشهر را فتح کنیم امروزه سبب شد است در سوریه عراق غزه لبنان یمن و بحرین دشمنان اسلام و ایران به ستوه بیایند.
 
فرمانده سپاه ناحیه مقاومت سبزوار با اشاره به پیروزی ها ایران در هشت سال دفاع مقدس با دست خالی ادامه داد: این پیروزی ها باید برای آمریکا و هم پیمانانش درس عبرتی باشد تا خیال دخالت در مسائل ایران را نداشته باشند.
 
وی همچنین بابیان اینکه مسئولان باید از این روحیه رشادت و شهادت طلبانه به عنوان یک پشتوانه عظیم استفاده کنند تصریح کرد: امروزه غرش موشک های ما قلب غده سرطانی اسرائیل را هدف قرار داده است.

انتهای خبر/08

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است