پایگاه خبری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی - رزمایش الی بیت المقدس در شهرستان رشتخوار برگزار شد
چاپ کردن این صفحه

رزمایش الی بیت المقدس در شهرستان رشتخوار برگزار شد

منتشرشده در خراسان رضوی چهارشنبه, 29 ارديبهشت 1395 ساعت 11:17
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:فرمانده سپاه رشتخواه گفت:رزمایش الی بیت المقدس با حضور جمع کثیری از بسیجیان در شهرستان رشتخوار برگزار شد.

 


به گزارش سپاه نیوز:سرهنگ پاسدارعلی یعقوبیان فرمانده سپاه شهرستان رشتخوار در مراسم صبحگاه مشترک رزمایش الی بیت المقدس در جمع کثیری از بسیجیان و مسئولین شهرستان رشتخوار اظهار داشت: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری ما وظیفه داریم همیشه آمادگی خود را در تمامی حوزه ها خصوصا آمادگی توان رزمی حفظ نماییم تا اگر خدای ناخواسته دشمنان خواسته باشند مشکلی برای اسلام و انقلاب به وجود آورند با آمادگی کامل با آنها به مقابله بپردازیم.

وی در ادامه افزود: بسیج همیشه از تمامی امتحانات و آزمایشات سربلند بیرون آمده و همیشه حافظ انقلاب بوده و خواهد بود باید این را بپذیریم گه غایت و هدف دشمن همیشه دشمنی با جمهوری اسلامی ایران است.

سرهنگ یعقوبیان در ادامه به وظایف بسیج و بسیجی در تمامی عرصه ها اشاره کرد و یاداور شد: وظیفه بسیج و بسیجی علاوه بر حفظ آمادگی دفاعی در برابر هر گونه تهدید سخت نظامی آمادگی و مقابله در برابر حملات نرم دشمن و هجوم فرهنگی از سوی بیگانگان است.

وی در پایان تصریح کرد: باید قدردان بسیج و بسیجی بود که بدون هیچ چشم داشتی در تمامی زمینه ها در جهت حفظ و حراست از نهال انقلاب کوشا بوده و از هیج تلاشی نیز در این زمینه دریغ نکرده است.

انتهای خبر/08