شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان رضویفرمانده ناحیه سبزوارخبر داد؛ توزیع ۲۲۰۰ بسته کمک معیشتی بین نیازمندان

فرمانده ناحیه سبزوارخبر داد؛ توزیع ۲۲۰۰ بسته کمک معیشتی بین نیازمندان

منتشرشده در خراسان رضوی چهارشنبه, 19 شهریور 1399 ساعت 18:18
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده ناحیه سبزوار از توزیع ۲۲۰۰ بسته کمک معیشتی در بین نیازمندان سبزواری خبر داد.

به گزارش سپاه نیوز؛  موحد نیا فرمانده ناحیه سبزوار بابیان اینکه رزمایش کمک مؤمنانه به همت بسیجیان سبزواری همچنان در حال اجرا است اظهار داشت: در این مرحله از رزمایش دو هزار و ۲۰۰ بسته کمک‌معیشتی در بین نیازمندان سبزواری توزیع‌شده است.

 

وی با اشاره به اقلام موجود در هرکدام از بسته که شامل مواد غذایی و برخی مایحتاج زندگی است تصریح کرد: بیش از ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان مبلغی است که در این مرحله از رزمایش جمع‌آوری‌شده و در قالب بسته‌های معیشتی در بین نیازمندان توزیع‌شده است.

 

موحد نیا در ادامه به نحوه توزیع این بسته‌ها در بین نیازمندان واقعی و افراد آسیب‌دیده پس شیوع ویروس کرونا اشاره کرد و افزود: از ابتدای رزمایش، نیازمندان شناسایی‌شده در شهرستان پایش شده‌اند تا افراد نیازمند در یک زمان از این کمک‌ها بهره‌مند شوند.

 

فرمانده ناحیه سبزوار همچنین بابیان اینکه این کمک‌ها در قالب سومین مرحله از توزیع انجام‌شده است تأکید کرد: از ابتدای برگزاری رزمایش طی چند ماه گذشته تاکنون بیش از ۱۷ هزار بسته معیشتی توسط ناحیه مقاومت بسیج در سبزوار توزیع شده است.

 

وی همچنین از توزیع شش هزار و پانصد بسته گوشت قرمز علاوه بربسته‌های غذایی در سبزوار خبر داد و افزود: این اقلام بیشتر توسط پایگاه‌های بسیج و در قالب قربانی به نیت سلامتی امام زمان (عج) صورت گرفته است.

 

موحد نیا ادامه داد: پخت و توزیع بیش از ۱۲۵۰۰ پرس غذا در این مدت نیز از دیگر اقدامات بسیجیان بوده است.

 

فرمانده ناحیه سبزوار به تهیه و توزیع ۱۳۵ مورد جهیزیه برای نوعروسان اشاره کرد و افزود: تهیه این اقلام بیش از یک میلیارد تومان هزینه در پی داشته است که باهدف ترویج ازدواج آسان انجام شده است.

 

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است