شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان رضویدوره مقدماتی مسابقات قرآن کریم خانواده‌های پاسدار سپاه امام رضا (ع) در حال برگزاری است

دوره مقدماتی مسابقات قرآن کریم خانواده‌های پاسدار سپاه امام رضا (ع) در حال برگزاری است

منتشرشده در خراسان رضوی دوشنبه, 30 تیر 1399 ساعت 10:50
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)


سپاه نیوز: دهمین دوره مقدماتی مسابقات قرآن کریم ویژه خانواده‌های پاسدار سپاه امام رضا (ع) در سطح استان در حال برگزاری است.


به گزارش سپاه نیوز؛ بتول ارشادی مدیر مرکز فرهنگی خانواده سپاه امام رضا (ع) از برگزاری دهمین دوره مقدماتی مسابقات قرآن کریم ویژه خانواده‌های پاسدار سپاه امام رضا (ع) در مشهد خبر داد و افزود: افزاد برگزیده در این دوره به مرحله نیمه نهایی و سپس نهایی راه پیدا می‌کنند.

وی بیان داشت: مرحله نیمه نهایی این دوره از مسابقات در مردادماه و مرحله نهایی در آبان ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

مدیر مرکز فرهنگی خانواده سپاه امام رضا (ع) خاطر نشان کرد: متسابقین در رشته‌های حفظ ۵ جزء، ۱۰ جزء، ۱۵ جزء، ۲۰ جزء، ۲۵ جزء، ۳۰ جزء، تحقیق، ترتیل و اذان به رقابت با یکدیگر می‌پردازند.

وی اظهار داشت: با توجه به شیوع کرونا، رشته حفظ به صورت حضوری و بقیه  رشته‌ها بصورت غیرحضوری برگزار می‌شود به این صورت که شرکت کنندگان فایل صوتی خود را برای داوران ارسال می‌کنند.

ارشادی در پایان با اشاره به اینکه این دوره از مسابقات در سطح استان در حال برگزاری است، گفت: ۱۲۰ متسابق از مشهد در رشته حفظ و بیش از ۴۰۰ نفر از کل استان در رشته‌های دیگر در این مسابقات شرکت دارند که با حضور ۴ داور برجسته استانی این مسابقات داوری می‌شود.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است