شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان جنوبیمسئول بسیج دانشجویی استان خراسان جنوبی : اعزام 1200 دانشجوی راهیان نور در اسفندماه جاری

مسئول بسیج دانشجویی استان خراسان جنوبی : اعزام 1200 دانشجوی راهیان نور در اسفندماه جاری

منتشرشده در خراسان جنوبی شنبه, 19 اسفند 1396 ساعت 09:03
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول بسیج دانشجویی خراسان جنوبی گفت: امسال بیش از ۱۲۰۰ نفر از دانشجویان خراسان جنوبی به سفر معنوی راهیان نور اعزام می شوند.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ ابوذر صلاحی مسئول بسیج دانشجویی خراسان جنوبی اظهارداشت: امسال هم همانند سال گذشته بیش از ۱۲۰۰ نفر از دانشجویان دانشگاهها و مراکز آموزش عالی استان خراسان جنوبی به سفر معنوی و تاثیر گذار راهیان نور اعزام می شوند.

 

وی عنوان داشت: این اردو که ثبت نام آن از یک ماه پیش در بسیج دانشجویی دانشگاه های استان آغاز شده در برخی دانشگاه ها پس از قرعه کشی با حضور ۴۰۰ دانشجوی برادر و بیش از ۸۰۰ دانشجوی خواهر انجام می شود.

 

مسئول بسیج دانشجویی استان با بیان اینکه این دانشجویان در قالب ۲۷ اتوبوس از سراسر استان به این سفر معنوی خواهند رفت افزود: از دهم اسفند اولین اعزام انجام و تا بیست و پنجم اسفند سال جاری هم ادامه خواهد داشت.

 

وی خاطرنشان کرد: همه دانشجویان در طول این مدت و در سه بازه به مناطق عملیاتی جنوب اعزام می شوند که دو بازه اول و دوم مخصوص خواهران و بازه سوم ویژه برادران می باشد.

 

وی ادامه داد: این سفر تاثیرات بسیاری بر دانشجویان عزیز می گذارد از جمله آشنایی با شهدا و فرهنگ ایثار و شهادت و افزایش روحیه جهادی و ولایتمداری خصوصا که شعار امسال کاروانهای راهیان نور " ولایتمداری، رمز عبور از فتنه ها" انتخاب شده است.

 

انتهای خبر/09

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است