شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان جنوبیرئیس بسیج جامعه پزشکی خراسان جنوبی: ۱۲۰ تیم پزشکی به روستاهای محروم خراسان جنوبی اعزام شد

رئیس بسیج جامعه پزشکی خراسان جنوبی: ۱۲۰ تیم پزشکی به روستاهای محروم خراسان جنوبی اعزام شد

منتشرشده در خراسان جنوبی چهارشنبه, 06 بهمن 1395 ساعت 11:17
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فخر از اعزام ۱۲۰ تیم پزشکی از ابتدای امسال به روستاهای محروم استان خبر داد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛محمدرضا فخر رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی خراسان جنوبی اظهار داشت: سازمان بسیج جامعه پزشکی خراسان جنوبی متشکل از بسیجیان رشته‌های مرتبط با پزشکی و پیراپزشکی است.

وی افزود: سازمان بسیج جامعه پزشکی استان دارای هفت کانون و چهار دفتر در سطح استان است که متناسب با برنامه‌های ابلاغی سازمان بسیج فعالیت‌های خود را انجام می‌دهد.

 

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی خراسان جنوبی با بیان اینکه این سازمان از ابتدای امسال نسبت به برپایی ایستگاه‌های سلامت در مناسبت‌ها، اماکن مذهبی و مصلی‌های نماز جمعه اقدام کرده است، تصریح کرد: در این راستا انواع خدمات بهداشتی و درمانی و مشاوره به افراد مختلف ارائه شده است.

 

فخر بیان کرد: همچنین از ابتدای امسال 120 تیم پزشکی به روستاهای محروم استان اعزام شدند که در این راستا ویزیت رایگان به افراد داده شده است.

 

وی همچنین از اعزام تیم‌های تک تخصصی به روستاهای استان خبر داد و گفت: همکاران متخصص در بخش‌های مختلف اطفال، داخلی، زنان و سونوگرافی به روستائیان مناطق محروم استان ارائه خدمات کرده‌اند.

 

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی خراسان جنوبی از اعزام پنج تیم تک تخصصی از ابتدای امسال تاکنون به روستاهای مناطق محروم استان خبر داد.

 

فخر همچنین از معرفی 140 مادر باردار نیازمند توسط بسیج جامعه پزشکی استان به مطب‌های سونوگرافی متخصصان خبر داد و یادآور شد: برخی بیماران نیازمند در صورت نیاز به مطب متخصصان معرفی و به صورت رایگان تحت درمان قرار گرفته‌اند.

 

انتهای خبر/07

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است