شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان جنوبیفرمانده بسیج ادارات استان خراسان جنوبی: محصول و ثمره بصیرت ولایتمداری است

فرمانده بسیج ادارات استان خراسان جنوبی: محصول و ثمره بصیرت ولایتمداری است

منتشرشده در خراسان جنوبی سه شنبه, 07 دی 1395 ساعت 11:47
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سرهنگ صادق احمدی گفت: اگر ۳۷ سال از عمر انقلاب اسلامی می‌گذرد این ثمره بصیرت ولایتمداری ملت ایران است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سرهنگ مهدی صادق‌احمدی فرمانده سازمان بسیج ادارات استان خراسان جنوبی در نشست بصیرتی و نهضت روشنگری 9 دی ماه در جمع کارکنان بسیجی ادارات شهرستان بشرویه ضمن گرامیداشت حماسه نهم دی ماه این روز را روز بصیرت و میثاق با ولایت دانست و اظهار داشت: انقلاب ایران ثمره بصیرت ولایتمداری مردم است که 37 سال از عمر آن با سربلندی می‌گذرد و این امر در دفاع از دین بسیار حائز اهمیت است.

فرمانده سازمان بسیج ادارات خراسان جنوبی افزود: در طول سال اتفاقاتی باعث می‌شود تا برخی از روزها ماندنی شود و نهم دی ماه نیز به واسطه حضور عظیم ملت ایران و برچیدن بساط فتنه گران به حماسه‌ای بزرگ تبدیل شد.

سرهنگ صادق‌احمدی افزود: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی این بصیرت ملت بود که به مدد نظام و انقلاب آمد و هم‌ اکنون نیز کاربردی‌ترین واژه است که در حفظ انقلاب موثر است.

فرمانده سازمان بسیج ادارات خراسان جنوبی تاکید کرد: باید هوشیار باشیم و بدانیم که اگر بصیرت باشد به دنبال آن ولایتمداری خواهد بود و با وجود اینکه بسیج وصل بر ولایت است اما در اصل درصورت داشتن بصیرت، ولایتمداری در عمل ثابت می‌شود.

سرهنگ صادق‌احمدی گفت: تبعیت از احکام خدا به معنای ولایت‌پذیری است و همان طور که تابع قرآن، احکام، پیامبر و ائمه هستیم باید تابع ولی فقیه هم باشیم.

فرمانده سازمان بسیج ادارات خراسان جنوبی گفت: حواسمان باشد که محصول و ثمره بصیرت، ولایتمداری است و در خنثی‌سازی فتنه سال 88 دو عامل مقام معظم رهبری و مردم با پیروی از ولایت فقیه و حضور در صحنه موثر بودند.

سرهنگ صادق‌احمدی اظهار داشت: هدف بسیج هدف نظام است و هدف نظام هم تحقق جامعه اسلامی است جامعه‌ای که در آن بتوان به خوبی زندگی کرد و عاقبت بخیر شد.

انتهای خبر/07

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است