شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان جنوبیفرمانده یگان حفاظتی هوایی سپاه استان خراسان جنوبی: خطوط هوایی ایران امن‌ترین خطوط هوایی است

فرمانده یگان حفاظتی هوایی سپاه استان خراسان جنوبی: خطوط هوایی ایران امن‌ترین خطوط هوایی است

منتشرشده در خراسان جنوبی سه شنبه, 07 دی 1395 ساعت 10:01
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: امین افشار گفت: خطوط هوایی ایران امن‌ترین خطوط هوایی است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ محمدرضا امین‌افشار فرمانده یگان حفاظتی هوایی سپاه خراسان جنوبی در دیدار نماینده ولی‌فقیه در خراسان جنوبی با یگان حفاظتی هوایی سپاه  استان  اظهار داشت: 5 دی‌ماه سالروز تشکیل سپاه حفاظت هوایی به فرمان امام خمینی(ره) است.

 

وی افزود: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی دشمن توطئه‌های زیادی علیه نظام کرد که این برنامه‌ها شامل انواع ترورها و بمب‌گذاری‌ها و جنگ تحمیلی بود که در این سال‌ها دشمن از کوچکترین نقشه برای براندازی کشورمان دریغ نکرده است.

فرمانده یگان حفاظتی هوایی سپاه خراسان جنوبی گفت: از سال 63 هواپیماربایی در کشور توسط دشمن به اوج خود رسید که تا قبل از ورود سپاه تعداد 5 مورد هواپیماربایی در کشور داشتیم اما در سال 63 امام خمینی (ره) به سپاه دستور داد تا در فرودگاه حضور یابند و امنیت کامل را برقرار سازند.

امین‌افشار افزود:سپاه توانسته است در سطح داخلی و بین‌المللی آرامش را فراهم سازد که خطوط هوایی در ایران امن‌ترین خطوط است و مردم دغدغه‌ای برای امنیت هوایی ندارند و امنیت در هر کشوری موضوع اول و آخر است.

فرمانده یگان حفاظتی هوایی سپاه خراسان جنوبی گفت: از 33 سال قبل تاکنون یگان‌های حفاظتی هوایی در کشور اقدامات خوبی انجام داده‌اند به گونه‌ای که در عملیات‌های خود موفقیت 100 درصدی داشته و خنثی‌سازی 26 مورد هواپیماربایی را در کارنامه خود دارد.

امین‌افشار افزود: یگان حفاظتی هوایی سپاه دارای 70 شهید و 650 جانباز جنگ تحمیلی است و کشورهای غربی تقاضای آموزش از بهره‌مندی یگان‌های حفاظتی سپاه را دارند.

 

انتهای خبر/07

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است