شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان جنوبیفرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی : قدر و منزلت آموزش و پرورش به دلیل تربیت انسان‌ها است

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی : قدر و منزلت آموزش و پرورش به دلیل تربیت انسان‌ها است

منتشرشده در خراسان جنوبی شنبه, 20 آذر 1395 ساعت 12:17
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سرهنگ قاسمی با بیان اینکه قدر و منزلت آموزش و پرورش به دلیل تربیت انسان‌ها است، گفت: ما بهترین و مخلص ترین نیروها را در مجموعه بسیج داریم.

 به گزارش سپاه نیوز:سرهنگ علی قاسمی فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی،  در مراسم تکریم و معارفه مسئول بسیج فرهنگیان استان اظهارداشت: ارزش نیروی انسانی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ارزش بالایی است.

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی تصریح کرد: ارتش الهی در ایران با همه ارتش‌ها در دنیا متفاوت است و بسیجیان ما بدون دریافت حقوق و مزایا به صورت مخلصانه فعالیت دارند.


سرهنگ قاسمی با اشاره به اینکه امام راحل می فرمایند:" در جمهوری اسلامی ایران بسیج ذخیره پایان ناپذیر است"،  گفت: مقام معظم رهبری از بسیج به عنوان  بزرگترین سرمایه اجتماعی یاد می‌کنند.


وی با بیان اینکه جهاد کبیر امروز بسیار اهمیت دارد عنوان کرد: جهاد کبیر را جز فرهنگیان، دانشگاهیان و طلاب کسی دیگر نمی تواند برای مردم تبیین و تشریح کند.


سرهنگ قاسمی افزود: ما باید در هر مقطعی از اطلاعات بروز باشیم و این اطلاعات را به جامعه منتقل کنیم و امروز جهاد کبیر از همه مهمتر است. جهاد کبیر باید در کنار جهاد اقتصادی در نظر گرفته شود.


وی متذکر شد: اگر جهاد کبیر را مدنظر قرار ندهیم شکست می خوریم. در برجام اگر آنجایی که دشمن زیاده خواهی می کند ؛ جهاد کبیر را در نظر گرفته می شد موفقیت از آن ما می شد.


سرهنگ قاسمی تصریح کرد: مجموعه آموزش و پرورش علی رغم اینکه کار سنگینی نیز دارند اما بسیج را نیز فراموش نکردند و با مجموعه بسیج همکاری خوبی اما انتظار از آموزش و پرورش به عنوان یک نهاد فرهنگی تحصیلکرده فنی مخلص  بیشتر است و باید سرآمد باشد.


 فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی اضافه کرد: بسیج فرهنگیان در رتبه خیلی خوب قرار دارد و انتظار داریم که به دلیل اهمیت معنوی، علمی و مدیریتی به رتبه عالی برسد.


سرهنگ قاسمی با اشاره به آمار اعزام بالای فرهنگیان و دانش آموزان در دوران دفاع مقدس، گفت: فرهنگیان مشوق دانش آموزان در جبهه بودند.

 

انتهای خبر/08

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است