شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان جنوبیفرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی خبر داد : برگزاری مراسم آزادسازی فتح سوسنگرد در سراسر استان

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی خبر داد : برگزاری مراسم آزادسازی فتح سوسنگرد در سراسر استان

منتشرشده در خراسان جنوبی شنبه, 15 آبان 1395 ساعت 09:16
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سرهنگ قاسمی با بیان اینکه مراسم فتح سوسنگرد در سراسر استان برگزار خواهدشد، گفت: در ایام رحلت پیامبر اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع)، استان میزبان سه شهید گمنام هشت سال دفاع مقدس خواهد بود.

 


به گزارش سپاه نیوز:سرهنگ علی قاسمی فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی در جلسه سی و ششمین سالروز آزادسازی سوسنگرد با گرامی داشت هفته بسیج دانش آموزی اظهارداشت: استکبارجهانی از ابتدا ظلم های زیادی بر علیه انقلاب اسلامی ایران انجام داده است و هنوز هم این جنایات برعلیه این انقلاب ادامه دارد.


فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: تا ظلم باشد ما در مقابل ظلم خواهیم ایستاد؛ گفت: از ویژگی های انسان موحد این است که در مقابل ظلم و استکبار ایستادگی کند.


وی با اشاره به اینکه هدف از بزرگداشت ستاد آزادسازی سوسنگرد این است که ما هیچ وقت فداکاری های رزمندگان و شهدای این عملیات را از یاد نبریم افزود: دشت آزادگان منطقه وسیعی از استان خوزستان است که در حین آزادسازی سوسنگرد این شهرها نیز آزاد شدند.


سرهنگ قاسمی یادآورشد: ملت غرور ایران هیچ وقت در مقابل استکبار جهانی سر خم نکردند و تا پای جان سر حرف خود برای دفاع از اسلام و انقلاب ایستادند.


وی با بیان اینکه سال گذشته برنامه های خوبی در سالروز فتح سوسنگرد در سراسر استان برگزارشد؛ عنوان کرد: نهادهای فرهنگی، علمی و پژوهشی همکاری حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس در برنامه ها این مرکز هستند.


وی با بیان اینکه تشییع این شهدا در سالروز وفات پیامبر اکرم(ص) و شهادت امام حسن(ع) خواهد بود، گفت: یک شهید در حسینیه جماران و دو شهید دیگر در روستای درح از توابع شهرستان سربیشه دفن خواهند شد.


سرهنگ قاسمی با بیان اینکه تا کنون 114 شهید گمنام در 38 نقطه سراسر استان دفن شده اند، تصریح کرد: با این سه شهید تعداد شهدای گمنام دفن شده به 117شهید و در 40نقطه خواهند رسید.


گفتنی است، تشکیل ستاد گرامیداشت فتح سوسنگرد در فرمانداری ها ، برپایی نمایشگاه عکس و پوستر، اعزام سخنران ها و شب شعر، کرسی آزاد اندیشی و دعوت از رزمندگان در دانشگاه ها، برگزاری یادواره شش شهید استان در این عملیات، آذین بندی وبرگزاری مراسم مختلف در خصوص این عملیات در ادارات و نهادها، مساجد و مدارس، ارسال پیام به مناسبت فتح این عملیات در فضای مجازی، از دستور العمل های این جلسه بود.

 

انتهای خبر/08

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است