شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان جنوبیمسئول سازمان بسیج سازندگی خراسان‌ جنوبی : عرصه اقتصادی نیازمند اقدام انقلابی

مسئول سازمان بسیج سازندگی خراسان‌ جنوبی : عرصه اقتصادی نیازمند اقدام انقلابی

منتشرشده در خراسان جنوبی چهارشنبه, 12 آبان 1395 ساعت 09:08
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:زهرایی با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی با مدیریت جهادی قابل اجراست گفت: اقتصاد مقاومتی مساله عاریتی و تحمیلی از بیرون نیست بلکه خودمان باید اجرا کنیم.

 


به گزارش سپاه نیوز: محمد زهرایی مسئول بسیج سازندگی خراسان‌ جنوبی در همایش طلایه داران اقتصاد مقاومتی شهرستان زیرکوه، اظهارداشت: طلایه داران اقتصاد مقاومتی از منظر مقام عظمای ولایت، کسانی هستند که گره خورده با مدیریت جهادی هستند.


مسئول سازمان بسیج سازندگی خراسان‌ جنوبی خاطرنشان کرد: دلیل این که بسیج در عرصه اقتصادمقاومتی ورود پیدا کرد، تلفیقی بود که بین حرکت های جهادگران به عنوان الگو و نماد مدیریت جهادی و اقتصاد مقاومتی باید ایجاد می شد.


وی با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی با مدیریت جهادی قابل اجراست، تصریح کرد: مدیران جهادی مؤلفه های خاص خود را دارند.


زهرایی گفت: بزرگترین چالشی که امروزه هم در داخل کشور و هم بین حاکمیت جمهوری اسلامی با نگاه های سودآور و منفت طلب در سطح جهان وجود دارد، بین جهانی شدن، جهانی سازی و تبدیل به دهکده جهانی شدن با نگاه ایدئولوژیک مذهبی است.


وی با بیان اینکه مرزهای جغرافیای امروز فقط محدود به مراودات اقتصادی نمی شود، خاطرنشان کرد: جهانی شدن به سمتی می رود که شرکت های چند ملیتی حتی دولتها را می بلعد.


زهرایی اظهار داشت: ما در بسیج به عنوان واسطه بین مردم و نظام و به عنوان حلقه ای که اعتماد مردم را به استمرار حرکت نظام به پیش روندگی تضمین می کند، این وظیفه را داریم که مردم را در میدان نگه داریم و روحیه انقلابی را زنده کنیم.


وی با بیان اینکه در عرصه اقتصاد باید مشابه جنگ تحمیلی عمل کنیم، گفت: در جنگ تحمیلی مردم به یک باور رسیدند و با یک حرکت جهادی وارد میدان شدند و امروز هم در عرصه اقتصادی مانند انقلاب و جنگ تحمیلی نیازمند حرکت جهادی هستیم.


 مسئول سازمان بسیج سازندگی خراسان‌ جنوبی تصریح کرد: امیدواریم با طرحی که سپاه به عنوان هزار نقطه آباد پیگیری میکند و یک دهستان آن در شهرستان زیرکوه تعیین شده است بتوانیم مباحث اشتغالزایی و توانمند سازی را به سمت واقعی حرکت دهیم.

 

انتهای خبر/08

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است