شما اینجا هستید: خانهاستانهاکرمانشاهفرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه مطرح کرد: انقلاب اسلامی ایران رویش تازه‌ای از اسلام را رقم زد

فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه مطرح کرد: انقلاب اسلامی ایران رویش تازه‌ای از اسلام را رقم زد

منتشرشده در کرمانشاه شنبه, 20 آبان 1396 ساعت 14:21
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: رویش و تولد تازه‌ای از اسلام در جهان، پس از ظهور انقلاب اسلامی ایران رخ داد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه ناحیه سنقر با حضور سردار سرتیپ دوم پاسدار ریحانی فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه و مسئولین شهرستان سنقر و کلیایی برگزار گردید.

 

سردار ریحانی دراین مراسم با بیان اینکه انقلاب اسلامی یک حشر و تولد جدید از عالم هستی بود، اظهار داشت: قبل از انقلاب ما، اسلام در دنیا این سرزندگی را نداشت و با پیروزی انقلاب اسلامی یک تولد و رویش جدید از اسلام صورت گرفت.

 

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه بیان داشت: انقلاب اسلامی ایران نیز مانند انقلاب توحیدی پیامبر اکرم (ص) که همه مستکبران و زیاده‌خواهان در مقابل آن ایستادند، بود.

 

وی تصریح کرد: با توجه به رسالت و اهداف بزرگ و گفتمان های انقلاب همه جهان استکبار از شرق و غرب در مقابل آن ایستادند.

 

سردار ریحانی ادامه داد: همه موارد ذکر شده به این دلیل بود که انقلاب ما پیام‌آور عدالت، انسانیت و آزادی بود و بسیاری از کرامت های انسانی و شعارهای ارزشی در این فضا صورت می‌گرفت.

 

وی ادامه داد: اگر نگاهی به تاریخ با عظمت انقلاب اسلامی بیندازیم خواهیم دید که همه توطئه های دشمنان از جنگ تحمیلی گرفته تا فتنه سال ۸۸، همگی به نفع ایران رقم خورده و موجب سربلندی این کشور در منطقه شده است.

 

سردار ریحانی ابراز داشت: علاوه بر تدابیر و خردمندی مقام معظم رهبری، این وحدت مردمی و حمایت ملت از ولایت است که همچون سدی در برابر فتنه های بیگانگان ایستادگی می کند و تا به امروز موجب شده است که نقشه های شوم مستکبرین جهان یکی پس از دیگری درهم بشکند.

 

وی  تاکید کرد: امروز هم باید با یک تفکر انقلابی پرشتاب، پیش رونده و پیش برنده در مسیر آرمان های انقلاب حرکت کنیم.

 

سردار ریحانی بیان داشت: عدم وحدت در بین مردم یکی از خواسته های دشمن است که خوشبختانه نتوانسته اند در این راهبرد موفق باشند و باید وحدت کلمه را حفظ کنیم و آگاه بمانیم تا دشمن در دستیابی به مقاصد خود ناکام بماند.

 

وی در ادامه افزود: امروز عرصه اقتصادی کشور آماج تهدیدها و حمله های دشمنان قرار گرفته و مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) نیز با بینش و تدبیر حکیمانه در چند سال گذشته عرصه اقتصادی را مورد توجه قرار داده است.

 

لازم به ذکر است، طی این مراسم صمد محمدی تودیع و رضا سالاری به عنوان فرمانده سپاه ناحیه سنقر معرفی شد. همچنین از زحمات صمد محمدی در این مراسم تقدیر به عمل آمد.

 

انتهای خبر/09

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است