شما اینجا هستید: خانهاستانهاکرمانشاهسردار ریحانی در یادوار شهید شاخص کشور: شهید جعفری یک رزمنده بصیر و لنگر اطمینان برای انقلاب بود

سردار ریحانی در یادوار شهید شاخص کشور: شهید جعفری یک رزمنده بصیر و لنگر اطمینان برای انقلاب بود

منتشرشده در کرمانشاه شنبه, 06 آبان 1396 ساعت 09:52
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص)استان کرمانشاه گفت: شهید سید سعید جعفری یک رزمنده بصیر، پیشتاز و لنگر اطمینان برای انقلاب بود.

 به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار بهمن ریحانی فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص)استان کرمانشاه ، در یادواره شهید شاخص کشوری «محمد سعید جعفری» که در محل حسینیه ثارالله سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت : خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان، آزادگان، ایثارگران و همه پیشکسوتان جهاد و شهادت ، هم جهت با آرمانهای شهدا و مخصوصا شهید بزرگوار سید محمد سعید جعفری، چشم‌های بصیر و لنگرهای اطمینان این نظام هستند.

 

وی افزود: کرمانشاه این افتخار را برای خود ثبت کرده است که بیش از ۹ هزار و ۸۰۰ شهید و  ۱۴ شهید مدافع حرم را تقدیم کند و اینکه اولین شهید شاخص کشور بعد از انقلاب با نام فرمانده دلاور، شجاع و بصیر شهید «محمد سعید جعفری» به نام این استان رقم بخورد.

 

 فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: حضرت آقا (مد ظله العالی) در کرمانشاه در وصف این شهید، فرمودند این شهید پیشرو و پیشتاز که با درک به موقع از زمان و عمل به موقع ، زمانی که در پادگان سنندج، مشکلات زیادی به وجود آمد، ایشان و همکاران و دوستانشان برای کمک رفتند و پادگان سنندج را نجات دادند.

 

سردار ریحانی در ادامه با تمجید از این شهید بزرگوار، تصریح کرد : بعد از حضور تروریست ها در منطقه و اقدامات تروریستی در منطقه این نیروهای بسیجی و پاسدار کرمانشاه و استان بودند که در اولین روزها داوطلبانه و از روی عشق برای دفاع از حرم آل‌الله حرکت کردند.

 

وی اظهار داشت: این ۱۴ ستاره درخشان و ۱۴ عزیزی که در یگان‌های خود و محل کار خود، انسان‌هایی بسیار اثرگذار، مدیر، عارف، متعهد و معتقد به نظام و ولایت بودند ، با درک درست به موقع عمل می کردند که براساس سخنان مقام عظمای ولایت اگر نمی بودند مثل این شهدا، ما باید در کرمانشاه و همدان با دشمنان خود می جنگیدیم.

 

 فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه افزود: به حمد خدا امروز استان کرمانشاه سرشار از چنین مدافعانی است. امروز ما برای دفاع از حرم آل الله مشکلات زیادی با این موضوع داریم که بسیاری از جوانان این استان، عاشقانه و گریان برای دفاع از حرم و حضور در این بستر مقاومت تلاش می کنند.

 

وی ادامه داد: شاید حدود ۱۴ روز بیشتر نیست که این گردان سرافراز کرمانشاه، گردان فاتحین که از همین جوانان بسیجی در مشاغل مختلف از دانشجو تا پزشک و روحانیت مبارز تشکیل شده  به حمد خدا به سلامت و با سربلندی و عزت و اعزامی اثرگذار از این ماموریت برگشتند.

 

 سردار ریحانی تاکید کرد: تا زمانی که براساس این اعتقادات، این اصول و این تفکر هستیم، به حمد خدا آهنگ حرکت های ما در همه زمینه‌ها بسیار پرشتاب و امیدوارکننده برای همه دوستان و عصبانی کننده و ترس برای دشمنان ما خواهد بود.

 

 

انتهای خبر/09

 

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است