شما اینجا هستید: خانهاستانهاکرمانشاهفرمانده سپاه ناحیه صحنه استان کرمانشاه : شهدا با اهداء جان خود انقلاب را به ما سپردند

فرمانده سپاه ناحیه صحنه استان کرمانشاه : شهدا با اهداء جان خود انقلاب را به ما سپردند

منتشرشده در کرمانشاه یکشنبه, 12 شهریور 1396 ساعت 11:52
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 سپاه نیوز: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان صحنه گفت: شهدا با اهداء جان خود این انقلاب را به ما سپردند بنابراین همه ما علاوه بر قدر شناسی باید به خوبی از دستاوردهای این انقلاب محافظت کنیم تا به دست صاحب اصلی اش برسانیم.

 به گزارش سپاه نیوز ؛ سرهنگ پاسدار عزت اله عظیمیفرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان صحنه ضمن بیان ویژگی های بارز شهدای دفاع مقدس اظهار داشت: شهدا با همه وجود، جان و مال و سرمایه خود را در طبق اخلاص گذاشتند و در برابر همه مشکلات و سختی ها ایستادگی کردند.

 

وی ادامه داد: شهدا با اهداء جان خود این انقلاب را به ما سپردند بنابراین همه ما علاوه بر قدر شناسی باید به خوبی از دستاوردهای این انقلاب محافظت کنیم تا به دست صاحب اصلی اش برسانیم.

 

سرهنگ عظیمی با بیان اینکه دوران دفاع مقدس یکی از برجسته ترین دوران تاریخ کشورمان است، تشریح کرد:  اگر دوران دفاع مقدس و رهبری های پیامبر گونه امام راحل نبود امکان داشت مسیر انقلاب ما تغییر پیدا می کرد همانطور که ما می بینیم انقلاب هایی که در منطقه ایجاد شد الان در چه وضعیتی هستند.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان صحنه گفت: بعد از ارتحال بنیانگذار انقلاب اسلامی سکان کشور به دست مقام معظم رهبری(مدظله العالی) سپرده شد و ایشان تا کنون کشور را از فراز و نشیب های گوناگونی گذرانده اند.

 

سرهنگ عظیمی با بیان اینکه حضور در برنامه شهدا به ما می آموزد که باید ادامه دهنده راه خون شهدا باشیم تصریح کرد:  شهدا به ما هیچ احتیاجی ندارند و در واقع این ما هستیم که به شفاعت آنان نیاز داریم.

 

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است