شما اینجا هستید: خانهاستانهاکرمانشاهمسئول بسیج ورزشکاران کرمانشاه خبر داد : برگزاری یادواره شهید شاخص ورزش کشور ، در اسلام آبادغرب

مسئول بسیج ورزشکاران کرمانشاه خبر داد : برگزاری یادواره شهید شاخص ورزش کشور ، در اسلام آبادغرب

منتشرشده در کرمانشاه شنبه, 11 شهریور 1396 ساعت 09:50
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول بسیج ورزشکاران استان کرمانشاه از شهید ریزوندی به عنوان یکی از با اخلاق ترین شهدای ورزشکار کشور یاد کرد و گفت: مقدمات کار برگزاری یادواره بزرگداشت این شهید والامقام انجام شده است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سرهنگ پاسدار حسین نوری مسئول بسیج ورزشکاران استان کرمانشاه در جلسه هماهنگی برگزاری یادواره شهید شاخص ورزش کشور که در سالن جلسات فرماندهی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) برگزار شد اظهار کرد: هماهنگی های لازم با مسئولین ذیربط جهت هرچه بهتر برگزار شدن یادواره ، انجام شده است.

 

سرهنگ نوری ادامه داد: مستتد زندگی شهید ریزوندی و تمبریادبود آن شهید مراحل آخر کار را طی می کند و  همچنین کتاب زندگی نامه شهید ریزوندی نیز در روز برگزاری مراسم رونمایی خواهد شد.

 

سرهنگ پاسدار مجتبی بیاتیمعاون هماهنگ کننده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) کرمانشاه نیز از آمادگی استان برای برگزاری هرچه باشکوه تر یادواره شهید "داریوش ریزوندی" که به عنوان شهید شاخص ورزش کشور در سال 96 انتخاب شده است، خبر داد و افزود خوشبختانه مقدمات کار فراهم و تقریبا همه چیز برای برگزاری این یادواره آماده است.

 

سرهنگ بیاتی خاطرنشان کرد: از آن جایی که اواخر شهریور قرار است مسابقات کشتی پهلوانی و باستانی به میزبانی شهرستان اسلام آبادغرب برگزار شود، پیشنهاد می شود یادواره شهید ریزوندی نیز هم زمان با این مسابقات برگزار گردد.

 

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: این یادواره در شهرستان اسلام آبادغرب زادگاه شهید و با حضور مهمانانی از داخل و خارج استان برگزار می شود و از تمامی خانواده های معظم شهدا در شهرستان اسلام آبادغرب نیز دعوت به عمل خواهد آمد.

 

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است