شما اینجا هستید: خانهاستانهاکرمانشاهفرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه مطرح کرد: دشمن توان عملیاتی کردن اهداف خود را ندارد

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه مطرح کرد: دشمن توان عملیاتی کردن اهداف خود را ندارد

منتشرشده در کرمانشاه دوشنبه, 06 شهریور 1396 ساعت 16:46
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه برلزوم حضور مردم برای شکستن هیمنه دشمن تاکید کرد و گفت: عدم اطلاع از قدرت ایران، باعث شده دشمن توان عملیاتی کردن اهدافش را نداشته باشد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار بهمن ریحانی در همایش روز بسیج کارمندی، ضمن گرامیداشت سالروز شهادت جمعی از حجاج ایرانی در یورش وحشیانه آل سعود، اظهار داشت: به طور قطع آینده آل سعود به سمت سقوط پیش خواهد رفت.

 

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه افزود: بر اساس آیات قرآن ، مدیران مسئولیت های سنگینی شامل برپایی نماز و امر به معروف و نهی از منکر بر عهده دارند.

 

سردار ریحانی با اشاره به اینکه پیش از انقلاب جهان اسلام جهان مرده ای بود گفت: همه جهان کفر در مقابل انقلاب اسلامی ایستادند و در این میان انقلاب ما به دلیل اینکه پیام آور ارزشهای عدالتخواهی و برابری بود در مقابل جبهه غرب و شرق ایستادگی کرد.

 

وی ادامه داد : مدیران این نظام مقدس رسالتی بزرگ بر عهده دارند چه اینکه تاریخ کوتاه کشورمان تایید کننده این است که برای رسیدن به عزت و سربلندی راهی جز جهاد و طی مسیر مجاهدانه وجود ندارد.

 

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه با اشاره به جایگاه ویژه اسلام در دنیا گفت: طی مدت انقلاب همواره بین کفر و اسلام نبرد بوده زیرا دشمنان از گسترش اسلام به جهت تنگ تر شدن جغرافیای هندسی شان هراس دارند.

 

وی افزود: با وجود برخورداری دشمن از قدرت سیاسی، اقتصادی و نظامی،  آنان توان عملیاتی کردن قدرت خود را ندارند و در این میان اگر اقدامی نظامی نمی کنند به این جهت است که از چشم انداز آینده ایران به جهت عکس العمل تحلیل درستی ندارند. بنابراین اگر می دانستند که توفیق دارند حتما عمل می کردند.

 

سردار ریحانی با اشاره به اینکه بخش زیادی از قدرت دشمن پوچ و توخالی است تصریح کرد : تهدیدات آمریکا خطرناک نیست بلکه ترس از آن خطرناک است . نظام ما از قدرت بازدارندگی بالایی برخوردار بوده که البته برگرفته از اقتدار ما است.

 

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاهافزود: آمریکا برای مدیریت جهان اسلام در هنگامی که گسترش اسلام شتاب چشم گیری داشته به تکفیریسم متوسل شد و سپس به دنبال اشاعه بی تفاوتی و جدایی دین از سیاست در سطح جامعه بوده است و در کنار اعتقاد به اسلام تفکر جهادی نیز لازم است چه اینکه در دوران دفاع مقدس نیز شاهد این مقوله بودیم.

 

سردار ریحانی گفت : امروزه دشمنان جهت دستیابی به اهداف خود دو مانع مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و حضور مردم انقلابی را دریافته اند که سبب شکسته شدن هیمنه دشمنان و کسب توفیقات بزرگ توسط اسلام شده است.

 

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است