شما اینجا هستید: خانهاستانهاکرمانشاهفرمانده سپاه ناحیه سرپلذهاب استان کرمانشاه خبرداد: افتتاح اولین پایگاه علمی بسیج در سرپل ذهاب

فرمانده سپاه ناحیه سرپلذهاب استان کرمانشاه خبرداد: افتتاح اولین پایگاه علمی بسیج در سرپل ذهاب

منتشرشده در کرمانشاه شنبه, 04 شهریور 1396 ساعت 12:13
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه ناحیه سرپلذهاب از افتتاح اولین پایگاه علمی بسیج در شهرستان خبر داد و گفت: این پایگاه علمی زمینه ساز فعالیت نخبگان علمی بسیج و رشد علم و فناوری شهرستان را فراهم کرده و حلقه واسط نخبگان باسپاه ناحیه است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ با حضور امام جمعه و جمعی از مسئولین سرپل ذهاب پایگاه بسیج علمی حضرت فاطمه الزهرا(س) در مصلی نماز جمعه این شهرستان افتتاح گردید.

 

سرهنگ پاسدار نجفعلی کرمی فرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب در این مراسم اظهار داشت: با شناسایی تمام ظرفیت های موجود در شهرستان و بهره گیری ازتوانایی های انجام فعالیت‌های علمی، در پیشبرد اهداف علمی و پژوهشی سپاه و بسیج این پایگاه علمی فعالیت خود را آغاز کرده است.

 

فرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب با اشاره به لزوم توجه به نخبگان افزود: امروز به دلیل افزایش فضای مجازی در دنیا و نیاز جوانان بسیجی به علم و فناوری در عرصه جامعه، یکی از وظایف مسئولین توجه به نخبگان علمی کشور است.

 

وی با اشاره به نقش ویژه پایگاه های بسیج علمی، تصریح کرد: این پایگاه به عنوان حلقه واسط جامعه نخبگان شهرستان با بسیج و سپاه ناحیه در زمینه علمی، پژوهشی و فناوری عمل کرده و با شناسایی و شبکه سازی متخصصین، مخترعین، مبتکرین و استعدادهای برتر زمینه لازم را جهت ایجاد تحولات سازنده در حوزه های مختلف علمی فرآهم می آورد.

 

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است