شما اینجا هستید: خانهاستانهاکرمانشاهفرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه: جشنواره مالک اشتر یکی از ماموریت های ارزشمند سپاه است

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه: جشنواره مالک اشتر یکی از ماموریت های ارزشمند سپاه است

منتشرشده در کرمانشاه دوشنبه, 30 مرداد 1396 ساعت 12:33
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت:جشنواره مالک اشتر یکی از ماموریت های ارزشمند سپاه است.

 به گزارش سپاه نیوز ؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار بهمن ریحانیفرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه در هفتمین جشنواره مالک اشتر سپاه حضرت نبی اکرم(ص) که در محل مجتمع بعثت کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت:جشنواره مالک اشتر یکی از ماموریت های ارزشمند سپاه پاسداران می باشد که هدف آن رشد و موفقیت سازمان می باشد.

  

 فرمانده سپاه کرمانشاه ادامه داد : هریک از ما جهت نیل به این اهداف باید عملکرد خویش را مورد ارزیابی قراردهیم.به نحوی که نقص ها و ضعف ها را بشناسیم زیرا این شناخت در عملکرد صحیح موثر خواهد بود.

  

وی با اشاره به شهادت شهید حججی بیان داشت: حداقل کار ما در قبال درس بزرگ این شهید عزت و اقتدار این است که خوب عمل نماییم و به عملکردمان توجه داشته باشیم.

 

 سردار ریحانی ضمن تشکر و قدر دانی از تمامی رده های سپاه حضرت نبی اکرم (ص) افزود: نگذارید این حرکت رو به جلو و شتاب پیش برنده کند شود، تا شرمنده خون شهیدانی چون شهید حججی نگردیم.

 

 فرمانده سپاه کرمانشاه اظهار داشت: سپاه حضرت نبی اکرم (ص) در سنوات گذشته و در سال 94 موفق ترین استان در کشور بوده و این موفقیت در گرو تلاش همگانی همراه با اعتقاد و اخلاص و تفکر پاسداری و معنویت رده ها بوده است.

 

 و در پایان جشنواره از رده های برتر سپاه استان تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

 

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است