شما اینجا هستید: خانهاستانهاکرمانشاهفرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) کرمانشاه: رسانه‌ها نقش موثری در رساندن پیام اقتدار ایران اسلامی به جهانیان دارند

فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) کرمانشاه: رسانه‌ها نقش موثری در رساندن پیام اقتدار ایران اسلامی به جهانیان دارند

منتشرشده در کرمانشاه چهارشنبه, 18 مرداد 1396 ساعت 16:15
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز : فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت: رسانه‌ها در رساندن پیام اقتدار و استقلال خواهی نظام مقدس جمهوری اسلامی به جهانیان نقش مهم و بسیار موثری دارند.

 

به گزارش سپاه نیوز ؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار بهمن ریحانی در مراسم تجلیل از خبرنگاران عضو بسیج رسانه که در مجتمع بعثت برگزار شد اظهار داشت: ایجاد فضای امید و نشاط در جامعه یکی از وظایف مهم اصحاب رسانه در عصر کنونی است.

 

فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم (ص) استان کرمانشاه با بیان اینکه ایران اسلامی پرچمدار اسلام ناب محمدی(ص) در جهان است افزود: رشد قابل توجه و حرکت رو به جلوی اسلام، دشمنان این دین الهی و در رأس آنها آمریکا را به وحشت انداخته است.

 

سردار ریحانی گفت: سران استکبار جهانی امروز تمام توان و ظرفیت خود را به‌کار گرفته‌اند تا به ایران و دین اسلام ضربه بزنند اما نظام مقدس جمهوری اسلامی به واسطه رهبری شجاع و مقتدر و حضور همیشگی مردم در صحنه دفاع از ارزشها این اجازه را به دشمنان نداده است.

 

وی با بیان اینکه دشمنان اسلام و نظام تنها قادر هستند زبان به تهدید باز کنند تأکید کرد: آنها هرگز قدرت عملیاتی کردن تهدیدات خود را ندارند چرا که از قدرت بازدارندگی ایران مطلع هستند.

 

سردار ریحانی افزود: ایران اسلامی به برکت ولایت فقیه و داشتن مردمی هوشیار و بصیرت مدار هیمنه پوشالی دشمنان به‌ویژه آمریکا را فرو ریخته است به‌گونه‌ای که شاهد تنزل قدرت سیاسی این کشور استکباری هستیم.

 

 

مسئول بسیج رسانه استان کرمانشاه نیز در این مراسم با تبریک روز خبرنگار گفت: رسالت بسیج رسانه تشکیل یک جبهه رسانه‌ای حق طلب و مردمی است زیرا خبرنگاران پیام آوران عرصه صداقت و صلح هستند.

 

حسن موحد با بیان اینکه این خبرآوری شأن پیامبری است که پیام الهی را با صدق تمام به جامعه منتقل می‌کردند افزود: خبرنگاران جان خود را بر سر پیام صادق نهاده‌اند.

 

وی گفت: بسیاری از خبرنگاران و افراد رسانه‌ای هستند که این شأن پیام‌آوری و جانبازی بر سر پیام صادق به آنها منتقل شده است و دیدیم که از دوران دفاع مقدس تاکنون گمنام روشنگری می‌کنند و گمنام به شهادت می‌رسند.

 

 

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است