شما اینجا هستید: خانهاستانهاکرمانشاهفرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب استان کرمانشاه : برگزاری کلاسهای آموزش زنبورداری در سرپل ذهاب

فرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب استان کرمانشاه : برگزاری کلاسهای آموزش زنبورداری در سرپل ذهاب

منتشرشده در کرمانشاه یکشنبه, 25 تیر 1396 ساعت 16:40
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب از برگزاری کلاس های آموزش زنبورداری در دهستان پشت تنگ ذهاب این شهرستان خبرداد.

 

 به گزارش سپاه نیوز؛ سرهنگ پاسدار نجفعلی کرمی فرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب، اظهار داشت: برگزاری کلاس های آموزشی اقدامی در جهت اشتغالزایی و کاری جهادی است که بسیج سازندگی سرپل ذهاب در این راستا قدم های مثبتی برداشته است.

 

وی با تاکید بر اینکه آموزش و کسب مهارت لازمه اصلی اشتغالزایی است، از برگزاری دوره آموزشی ترویج اقتصاد مقاومتی برای 50 نفر از بسیجیان در دهستان پشت تنگ ذهاب در بخش مرکزی این شهرستان خبر داد.

 

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان افزود: بسیج سازندگی سپاه ناحیه سرپل ذهاب با همکاری مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان در راستای اجرای کردن گفتمان اقتصاد مقاومتی و با توجه به نیاز جوانان به کسب تجریه و آموزش مهارت های شغلی در مناطق محروم روستایی ، اقدام به برگزاری کلاس های علمی و توجیهی اقتصاد مقاومتی در عرصه زنبور داری نمودند.

 

وی ضرورت تبدیل اقتصاد مقاومتی به فرهنگ و گفتمان عمومی را یک ضرورت اساسی خواند و گفت: اجرای اقدامات فرهنگی و تبلیغی در جهت نهادینه سازی و کمک به پیشبرد برنامه های اقتصاد مقاومتی و بهره گیری هرچه بیشتراز ظرفیت اطلاع رسانی باید در دستورکار قرار گیرد.

 

 

انتهای خبر/09

 

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است