شما اینجا هستید: خانهاستانهاکرمانشاهفرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه: ایستادگی مردم عامل کوتاه شدن سایه جنگ از کشور/شهادت‌طلبی مشخصه ملت انقلابی ایران است

فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه: ایستادگی مردم عامل کوتاه شدن سایه جنگ از کشور/شهادت‌طلبی مشخصه ملت انقلابی ایران است

منتشرشده در کرمانشاه دوشنبه, 18 ارديبهشت 1396 ساعت 08:27
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار ریحانی ، ایستادگی مردم و فرهنگ ایثار و شهادت را موجب اقتدار نظام و کوتاه شدن سایه جنگ از کشور بیان کرد و گفت: همه ما باید برای ترویج این فرهنگ ارزشمند در بین نسل جوان تلاش کنیم.

 

به گزارش سپاه نیوز ؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار بهمن ریحانی فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه در دیدار با خانواده شهید جهادگر محمد عباسی در روانسر، اظهار داشت: پیروی مردم، فرهنگ ایثار و شهادت ، پایبندی به مقاومت و اثبات ایستادگی ملت ایران در عرصه‌های مختلف موجب خنثی‌سازی تهدیدهای دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شده است.

 

فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه تاکید کرد: استمرار فرهنگ ایثار و مقاومت در بین ملت ایران سبب می‌شود اقتدار و عظمت روزافزون داشته باشیم و ایستادگی در مقابل دشمنان همواره مشخصه ملت انقلابی و ولایت‌مدار ایران اسلامی در جهان است.

 

وی به امید بستن ملت‌های آزاده و آزادی‌خواهان عالم به ملت ایران و الگوبرداری از انقلاب اسلامی در مقابله با ظلم و ستم مستکبران اشاره کرد و گفت: شهیدان والامقام با ایثار و ازخودگذشتگی جان خود را برای دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی فدا کردند.

 

سردار ریحانی با تاکید بر اینکه خانواده‌های معظم شهدای والامقام با صبوری در دفاع از انقلاب و نظام اسلامی ثابت قدم هستند، یادآور شد: فرهنگ ایثار و شهادت تنها محدود به دوران دفاع مقدس نیست، چنان‌چه جوانان این مرز و بوم در دفاع از حرم آل‌الله و کمک به جریان مقاومت همچون شهدای دوران دفاع مقدس از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی دفاع می‌کنند.

 

وی ایستادگی مردم و فرهنگ ایثار و شهادت را موجب اقتدار نظام و کوتاه شدن سایه تهدیدها، تحریم‌ها و جنگ از سر نظام جمهوری اسلامی بیان کرد و متذکر شد: همه ما باید برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین نسل جوان تلاش کنیم تا همواره ایران اسلامی با اقتدار و عزت روزافزون در جهان همچون گذشته بدرخشد.

 

 

انتهای خبر /09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است