شما اینجا هستید: خانهاستانهاکرمانشاهفرمانده سپاه​ حضرت نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه : ۲۹هزار نفر به ارتفاعات بازی دراز صعود می‌کنند

فرمانده سپاه​ حضرت نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه : ۲۹هزار نفر به ارتفاعات بازی دراز صعود می‌کنند

منتشرشده در کرمانشاه شنبه, 09 ارديبهشت 1396 ساعت 10:46
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار ریحانی گفت: ۲۹ هزار نفر از سراسر کشور به مناسبت گرامیداشت عملیات غرورآفرین بازی‌دراز به این ارتفاعات صعود می‌کنند.

 به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار  بهمن ریحانی فرمانده سپاه​ حضرت نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه درخصوص صعود ارتفاعات بازی‌دراز  اظهار داشت: حضور 25هزار نفر در مراسم صعود به ارتفاعات بازی‌دراز پیش‌بینی شده بود اما براساس آمارها 29هزار نفر از سراسر کشور در این مراسم حضور دارند.

 

فرمانده سپاه​ حضرت نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه با اشاره به اینکه حضور پرشور مردم در این مراسم نشان‌دهنده گسترش روزافزون فرهنگ شهادت است عنوان کرد: فرهنگ شهادت به‌عنوان یک فرهنگ پیشرو پایه‌های نظام اسلامی را مستحکم کرده است.

 

سردار ریحانی با بیان اینکه بستر و فرهنگ دفاع مقدس سفره ارزشمندی را در ایران اسلامی پهن کرده است که همگان از آن بهره مند می‌شوند​ گفت: عملیات بازی دراز یکی از این سفره‌ها است که هر ساله تعداد زائران آن افزایش می‌یابد.

 

فرمانده سپاه استان کرمانشاه با اشاره به اینکه شهدا به کل نظام اسلامی تعلق دارند بیان کرد: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران امروز مایه عزت و سربلندی و مردم قدرشناس آنها هستند و شهدای شجاع و مقاومی همچون شیرودی به همه مردم تعلق دارند.

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است