شما اینجا هستید: خانهاستانهاکرمانشاهرئیس سازمان بسیج سازندگی کشور :۵۸۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی توسط بسیج سازندگی پرداخت شد

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور :۵۸۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی توسط بسیج سازندگی پرداخت شد

منتشرشده در کرمانشاه چهارشنبه, 20 بهمن 1395 ساعت 14:07
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار غلامی گفت: ۵۸۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی از ابتدای امسال توسط بسیج سازندگی پرداخت شده است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار نعمان غلامی رئیس سازمان بسیج سازندگی  در آیین افتتاحیه دهکده اقتصاد مقاومتی کرمانشاه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه تلاش می‌‌شود بیشتر از آورده خود مردم استفاده شوند اظهار داشت: هدفگذاری تعیین شده برای اشتغال امسال 70 هزار نفر است که امید داریم تا پایان سال محقق سود.

 

رئیس سازمان بسیج سازندگی با اشاره به اینکه تاکنون 67 پادگان در کشور با تلاش بسیج سازندگی به مراکز تولیدی تبدیل شده است عنوان کرد: در طول سه سال گذشته 93 هزار واحد کوچک در کشور در امتداد مردمی کردن فعالیتها و تسهیل‌گری در وظایف دستگاه‌ها راه‌اندازی شده است.

 

سردار غلامی با بیان اینکه پیش‌بینی شده امسال 50 هزار واحد کوچک در کشور راه‌اندازی شود که 50 درصد آن در 9 ماه امسال محقق شده است گفت: ایجاد قطبهای صنایع تبدیلی در هر شهرستان از دیگر فعالیت‌های بسیج سازندگی است.

 

رئیس سازمان بسیج سازندگی گفت: 580 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی از ابتدای امسال توسط بسیج سازندگی پرداخت شده است.

 

وی با اشاره به اینکه در این طرح هر شهرستان به قطب تبدیلی تولید محصول تبدیل می‌شود افزود: با توجه به اینکه ضایعات محصولات زراعی زیاد است ایجاد واحدهای تبدیلی ضرورت دارد که در این راستا در هر شهرستان با توجه به نوع محصول الگویی ایجاد می‌شود.

 

سردار غلامی با اشاره به اینکه ساز و کار اصلی بسیج سازندگی همکاری و تعامل با مردم و دستگاه‌های دولتی است٬ گفت: 6000 گروه جهادی در سراسر کشور در ایام مختلف به مناطق محروم اعزام می‌شوند.

 

انتهای خبر/07

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است