شما اینجا هستید: خانهاستانهاکرمانشاهمسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه: آگاهی و بصیرت مردم نقش مهمی در پیروزی، حفظ و تداوم انقلاب اسلامی دارد

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه: آگاهی و بصیرت مردم نقش مهمی در پیروزی، حفظ و تداوم انقلاب اسلامی دارد

منتشرشده در کرمانشاه چهارشنبه, 13 بهمن 1395 ساعت 11:12
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: حجت الاسلام والمسلمین یوسفی‌ راد صف کشیدن مقابل امام معصوم (ع) را نتیجه بی بصیرتی افراد در دورانهای مختلف دانست و اظهار کرد: آگاهی و بصیرت مردم نقش مهمی در پیروزی، حفظ و تداوم انقلاب اسلامی دارد.

 به گزارش سپاه نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین علی یوسفی‌راد  مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه در مراسم گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در کرمانشاه اظهار داشت:دشمنان همواره درصدد زمین‌گیر کردن و ناموفق جلوه دادن ارکان نظام اسلامی هستند.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه با بیان اینکه دشمنان برای ضربه به نظام اسلامی از الگوهای مختلف استفاده می‌کنند، گفت: امید داریم تا با پیروی از مهندسی بی نظیر معمار کبیر انقلاب و مقام معظم رهبری زمینه‌های ظهور و تشکیل تمدن اسلامی و اهداف کلی انقلاب اسلامی را محقق کنیم.

 

حجت الاسلام یوسفی‌راد هدف اصلی این انقلاب را زمینه‌سازی برای تمدن جهانی اسلامی دانست و اظهار کرد: بنابر فرمایش مقام معظم رهبری مراحل پنج گانه تشکیل تمدن جهانی  شامل پنج مرحله انقلاب اسلامی، تشکیل نظام اسلامی، تشکیل دولت اسلامی، تشکیل کشور اسلامی و در نهایت تشکیل تمدن اسلامی است و اکنون در مرحله سوم از این مراحل هستیم.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه افزود: همان‌طور که امام فرمودند نباید بگذاریم این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد و آنهایی که در مکتب امام بزرگ شده‌اند، از امام یاد گرفته‌اند که آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند. دست

 

حجت الاسلام والمسلمین یوسفی‌راد صف کشیدن مقابل امام معصوم (ع) را نتیجه بی بصیرتی افراد در دورانهای مختلف دانست و اظهار کرد: آگاهی و بصیرت مردم نقش مهمی در پیروزی، حفظ و تداوم انقلاب اسلامی دارد.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه با اشاره به اینکه مسئولان باید خدمتگذاری به مردم را در دستور کار اصلی خود قرار دهند، افزود: خدمت کردن به این مردم عبادت بزرگی است و بعد از انجام واجبات از ارزشمندترین کارهایی است که مسئولان می‌توانند انجام دهند.

انتهای خبر/07

 

 

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است