شما اینجا هستید: خانهاستانهاکرمانشاهفرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه : بسیج پرچم‌دار جهاد کبیر و عدم تبعیت از دشمن است

فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه : بسیج پرچم‌دار جهاد کبیر و عدم تبعیت از دشمن است

منتشرشده در کرمانشاه شنبه, 29 آبان 1395 ساعت 14:12
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار ریحانی گفت : بسیج پرچم‌دار جهاد کبیر و عدم تبعیت از دشمن است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار بهمن ریحانی فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه در دیدار بسیجیان استان با نماینده ولی فقیه در کرمانشاه که امروز در بیت امام جمعه برگزار شد با تسلیت اربعین حسینی اظهار داشت: دیدار امروز برای تجدید پیمان با آرمانهای امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری است.

 

سردار ریحانی با بیان اینکه هفته بسیج از فردا در سراسر استان آغاز خواهد شد بیان کرد: برای هفته بسیج امسال شعار "بسیج؛ انقلابی‌گری و خدمتگذاری" انتخاب شده است و در اجتماع امروز بخشی از مدیران بسیجی، فرماندهان سپاه و بسیجیان در محضر نماینده ولی فقیه در استان بر حفظ آرمانهای انقلابی اسلامی تأکید می‌کنند.

 

فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه بسیج را پرچمدار حرکتهای انقلابی دانست و اظهار کرد: در این گردهمایی اعلام می‌کنیم که ما بسیجیان همچنان ایستاده‌ایم و برای ماندگاری انقلاب تلاش می‌کنیم چرا که انقلابی و خدمتگذار بودن انقلاب را پویا و زنده نگه می‌دارد.

 

وی خاطرنشان کرد: براساس نص قرآن و فرمایشات مقام معظم رهبری بسیج پرچمدار جهاد کبیر و عدم تبعیت از دشمن است و امروز بسیج فرهنگ مقابله و ایستادگی در برابر دشمن را جهانی کرده است که عمل به دستورات قرآن با تبیین و بصیرت‌افزایی اجرایی خواهد شد.

 

فرمانده سپاه کرمانشاه عمل به دستورات قرآن در عدم تبعیت از دشمن را نیازمند، صراحت و شجاعت دانست و تصریح کرد: امروز مقام معظم رهبری بیشترین تأکید را بر انقلابی ماندن و انقلابی عمل کردن دارند زیرا دشمنان به‌دنبال حذف فرهنگ و روحیه انقلابی است.

 

سردار ریحانی با بیان اینکه تمامی کسانی که برای حل مشکلات نظام قدم بر می‌دارند بسیجی هستند بیان کرد: بر اساس شعار بسیج؛ انقلابی‌گری و خدمتگذاری، انقلابی ماندن و خدمت به مردم جامعه را زنده و پیروز نگه می‌دارد و سرعت رشد انقلابی اسلامی را در تمامی شئون افزایش می‌دهد.

 

وی از کمک دستگاههای اجرایی استان کرمانشاه برای  خدمتگذاری و محرومیت‌زدایی در استان کرمانشاه خبرداد و خاطرنشان کرد: همه مدیران استان کرمانشاه بسیجی هستند و در گردهمایی امروز می‌گوییم که تا آخر ایستاده‌ایم و در راه دفاع از آرمانهای انقلاب اسلامی از هیچ اقدامی حتی از خون خود فروگذار نخواهیم بود.

 

فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه افزود: در این هفته اقدامات بسیاری در بزرگداشت هفته بسیج انجام می‌شود و بسیاری از دستگاهها برای پشتیبانی از برنامه‌های بسیج از ما جلوتر هستند.

 

انتهای خبر/07

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است