شما اینجا هستید: خانهاستانهاکرمانشاهبه همت بسیج سازندگی سپاه شهرستان روانسر:طرح محروميت زدايي سپاه در منطقه اورامانات آغاز شد

به همت بسیج سازندگی سپاه شهرستان روانسر:طرح محروميت زدايي سپاه در منطقه اورامانات آغاز شد

منتشرشده در کرمانشاه یکشنبه, 24 مرداد 1395 ساعت 11:43
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:در آستانه دهه کرامت و در راستای طرح محرومیت زدایی سپاه پاسدران  این طرح در بخش شاهو به همت بسیج سازندگی انجام شد.

 


به گزارش سپاه نیوز:سرهنگ اله دانه فرمانده سپاه روانسر در حاشیه این طرح اظهار داشت: پس از اجرای موفق طرح در بخش مرکزی و شهر روانسر طرح محرومیت زدایی در بخش شاهو آغاز شده است.


فرمانده سپاه روانسر از تمام روستاهای شهر شاهو به عنوان گزینه های تحت پوشش این طرح نام برد وافزود: در این بخش بیش از 100خانواده بی سرپرست و ایتام و نیز خانواده های مستضعف مورد سرکشی قرار خواهند گرفت.


سرهنگ اله دانه در ادامه سپاه پاسداران را پیش قراول محرومیت زدایی در کشور دانسته و گفت: نشاندن لبخند بر لب محرومان و ایتام خستگی را از تن فرزندان ملت ایران در سپاه به در خواهد کرد.

 

سرهنگ اله دانه در خصوص کمیت و کیفیت این مرحله از طرح در شهرستان روانسر خاطرنشان کرد: در مرحله قبلی این طرح که در هفته جاری انجام شد در شهر روانسر و در روستاهای بخش مرکزی تعداد 250خانوار مورد سرکشی قرار گرفتند و در این مرحله در بخش شاهو بیش از 100بسته حمایتی غذایی رایگان به ارزش تقریبی هربسته یک میلیون و پانصد هزار ریال در سطح این بخش توزیع شده است.

 


وی در پایان از سپاه پاسداران به عنوان سربازان بی ادعای خط مقدم محرومیت زدایی نام برد و افزود: رسیدگی به امورات مستضعفین عمل به نص صریح قرآن و سیره عملی رسول اکرم(ص) است.

 

انتهای خبر/08

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است