شما اینجا هستید: خانهاستانهاکرمانشاهفرمانده سپاه ناحیه پاوه : یادواره شهدای پاوه برگزار می‌شود

فرمانده سپاه ناحیه پاوه : یادواره شهدای پاوه برگزار می‌شود

منتشرشده در کرمانشاه دوشنبه, 18 مرداد 1395 ساعت 12:06
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:بهشتی راد گفت: یادواره شهدای پاوه با حضور فرمانده قرارگاه خاتم‌الاوصیا 26 مردادماه برگزار می‌شود.

 


به گزارش سپاه نیوز: سعید بهشتی‌راد فرمانده سپاه ناحیه پاوه با بیان اینکه برنامه‌های جامع و کاملی برای مراسم یادواره شهدای پاوه در 26 مرداد‌ماه پیش‌بینی شده است افزود: این مراسم همانند سال‌های گذشته باشکوه برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد : سردار عبادالله عبداللهی فرمانده قرارگاه خاتم‌الاوصیا سخنران‌ کشوری این مراسم است و مسؤولان استانی نیز حضور دارند.

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان پاوه از حضور 130 نفر از خانواده‌های شهدای مدافع حرم کشور در این مراسم خبر داد و بیان کرد: در این مراسم از شخصیت‌های کشوری، سپاهی، خانواده شهید همت و شهید قاضی دعوت شده است.

وی به افتتاح چند طرح به مناسبت این مراسم اشاره کرد و گفت: در این روز حسینیه شهدا در یادمان، سوئیت‌ها و اتاق‌های اطراف یادمان در راستای رفاه حال خانواده‌های شهدا و خادمان شهدا افتتاح می‌شود.

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان پاوه افزود: در برنامه‌ریزی که با هوانیروز استان انجام شده است چند بالگرد در مراسم یادواره شهرستان پاوه یادمان را گلباران می‌کنند تا بار دیگر تداعی آن دوران مقدس باشند.

بهشتی‌راد با بیان اینکه فضاسازی از سطح استان کرمانشاه شروع می‌شود‌، افزود: این فضاسازی تا داخل شهرستان پاوه ادامه دارد و تمام شهر آماده برگزاری مراسم یادواره شهدای پاوه می‌شود.

انتهای خبر/08

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است