شما اینجا هستید: خانهاستانهاکرمانشاهفرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه مطرح کرد: غربالگری و ایجاد نقاهتگاه‌ها از جمله اقدامات سپاه استان در مقابله با کرونا

فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه مطرح کرد: غربالگری و ایجاد نقاهتگاه‌ها از جمله اقدامات سپاه استان در مقابله با کرونا

منتشرشده در کرمانشاه چهارشنبه, 21 آبان 1399 ساعت 08:46
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه غربالگری و ایجاد نقاهتگاه‌ها را از جمله اقدامات سپاه استان در مقابله با کرونا دانست و گفت:  از نظر نیروهای پرستار و کمک پرستار نیز حمایت‌هایی شده است تا باری از دوش کادر درمان برداشته شود.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار بهمن ریحانی فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه در ستاد استانی کرونا اظهار داشت: سپاه سابقه دیرینه‌ای در همکاری با وزارت بهداشت دارد و در زمان شیوع کرونا نیز سپاه و سایر نیروهای مسلح تمام ظرفیت‌های خود را پای کار آوردند.

 

وی عنوان کرد: ضدعفونی کردن مکان‌های مختلف در روزهای نخست، غربالگری و ایجاد نقاهتگاه‌ها از جمله اقدامات سپاه بود و از نظر نیروهای پرستار و کمک پرستار نیز حمایت‌هایی شده است که باری از دوش کادر درمان برداشته شود.

 

سردار ریحانی افزود: طرح غربالگری عمومی طرح خوبی است و سپاه تمام ظرفیت‌های خود را به میدان می‌آورد و این طرح باید با هماهنگی، پشتیبانی عملی شود.

 

فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: استان کرمانشاه در روزهای نخست بیماری وضعیت بسیار خوبی داشت و اکنون نیز هدف این طرح بیماریابی و پیشگیری است.

 

وی با بیان اینکه گروه‌هایی متشکل از پزشک و پرستار ایجاد می‌شود که ورود به بیمارستان‌ها کاهش یابد عنوان کرد: امروز همه تلاش‌ها و هزینه‌ها با مردم است و این خوب نیست.

 

سردار ریحانی با اشاره به اینکه کمبود تخت در تمام دنیا وجود دارد و این قابل انکار نیست افزود: دارو و درمان نباید برای مردم هزینه‌ای داشته باشد و این بخش حتما مورد توجه قرار گیرد.

 

 

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است