شما اینجا هستید: خانهاستانهاکرمانشاهدر مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه "بسیج رسانه" انجام شد؛  توزیع ۲۵۰ بسته حمایتی میان "اهالی رسانه" کرمانشاه

در مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه "بسیج رسانه" انجام شد؛  توزیع ۲۵۰ بسته حمایتی میان "اهالی رسانه" کرمانشاه

منتشرشده در کرمانشاه یکشنبه, 20 مهر 1399 ساعت 17:11
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:  مرحله دوم رزمایش کمک های مومنانه بسیج رسانه با همکاری آستان سیده فاطمه(س) در کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش سپاه نیوز؛  موحد رئیس بسیج رسانه استان کرمانشاه، امروز(20 مهر) در این مراسم که با حضور جانشین فرمانده سپاه استان برگزار شد با اشاره به برگزاری دومین مرحله رزمایش کمک مومنانه بسیج رسانه استان گفت: در مرحله اول این رزمایش ۱۵۰ بسته معیشتی میان اصحاب رسانه توزیع شد.

 

وی افزود: در این مرحله هم ۲۵۰ بسته حمایتی میان اهالی رسانه استان توزیع خواهد شد که ارزش ریالی هریک از این بسته ها ۲۲۰ هزار تومان است.

 

رئیس بسیج رسانه استان کرمانشاه در ادامه از رسانه به عنوان یکی از قدرتمندترین ابزارها یاد کرد دشمنان ما از آن برای شخصیت سازی و ایجاد یک قدرت پوشالی برای خود و غبارآلودکردن مسیر حق استفاده می کنند.

 

وی افزود: با توجه به اهمیت جایگاه رسانه، بسیج رسانه بعد از ۳۰ سال در پی بسیج تمام نیروهای رسانه ای برآمد و تلاش دارد با این اقدام و با بسیج قلم های مومن در جهت زیباسازی و معرفی حقانیت جمهوری اسلامی و دفاع از ملت مظلوم ایران در سطح جهان برآید.

 

سردار سرتیپ دوم پاسدار مرتضی مرادی جانشین فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه هم در این مراسم با قدردانی از بانیان برگزاری این رزمایش گفت: کمک های مومنانه در شرایط فعلی که دشمن از طریق تحریم و فشار اقتصادی و نیز با استفاده از ابزار فضای مجازی سعی در ناامید کردن مردم دارد، می تواند اقدام موثری بوده و قدری از این فشارها کاسته کند.

 

وی افزود: با پیام مقام معظم رهبری در بحث راه اندازی رزمایش مواسات و همدلی و کمک مومنانه، دلسوزان انقلاب پای کار آمدند و این رزمایش هم اکنون در سراسر کشور با مدیریت قرارگاه امام مجتبی(ع) در حال برگزاری است و همه در این همایش در گوشه گوشه کشور در حال خدمات رسانی هستند.

 

جانشین فرمانده سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه تاکید کرد: انجام چنین اقداماتی موجب شده تا دشمنان ما عصبانی باشند، چرا که تمام قدرت خود را برای فشار به این ملت به کار گرفتند اما مردم ایران با کمک های مومنانه با همدلی در کنار هم هستند و این روزهای سخت هم پایان می گیرد و ایستادگی این ملت است که برای همیشه در تاریخ ثبت می شود.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است