شما اینجا هستید: خانهاستانهاکرمانشاهمسئول بسیج سازندگی کرمانشاه خبر داد : توزیع ۱۶۵ هزار بسته معیشتی کمک مومنانه در سطح استان

مسئول بسیج سازندگی کرمانشاه خبر داد : توزیع ۱۶۵ هزار بسته معیشتی کمک مومنانه در سطح استان

منتشرشده در کرمانشاه دوشنبه, 13 مرداد 1399 ساعت 10:25
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:مسئول بسیج سازندگی استان کرمانشاه ازتوزیع ۱۶۵ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان در این استان خبر داد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛  هزارخانی مسئول بسیج سازندگی استان کرمانشاه در دیدار گروه‌های جهادی با آیت‌الله علما نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه اظهار داشت: با توجه به تأکیدات رهبر معظم انقلاب بر انجام کارهای جهادی مسئولین بسیج متولی این امر شدند و سازمان بسیج سازندگی را برای این کار تشکیل دادند.

 

وی گفت: در طول ۲۰ سالی که از عمر بسیج سازندگی می‌گذرد منشأ خدمات بسیار زیادی به ویژه در مناطق محروم بودیم.

 

مسئول بسیج سازندگی استان کرمانشاه با اشاره به شهادت یکی از جهادگران استان کرمانشاه در جریان خدمت‌رسانی به مردم افزود: امیدواریم بتوانیم ادامه دهنده راه این شهدا باشیم و در حوزه جهاد اثرات خوبی را در جامعه به جای بگذاریم.

 

هزارخانی تصریح کرد: در استان کرمانشاه با کمک قرارگاه محرومیت‌زدایی و جهادگران خدمات محرومیت‌زدایی مناسبی ارائه شد و بستر خوبی برای کم‌کردن فاصله عقب‌افتادگی گذشته نسبت به مناطق برخوردار فراهم گردید.

 

وی بیان داشت: در چند ماه اخیر هم که درگیر کرونا بودیم جهادگران به محض درگیری پای کار آمدند و آتش به اختیار در حوزه گندزدایی، تولید ماسک و مواد ضدعفونی کننده فعالیت‌های زیادی انجام دادند.

 

مسئول بسیج سازندگی استان کرمانشاه ادامه داد: نیروهای جهادی علاوه بر توجیه چهره به چهره مردم حتی در مراکز درمانی و بیمارستانها هم پا به پای کادر درمان خدمت‌رسانی کردند.

 

هزارخانی به نهضت کمک‌های مومنانه هم اشاره کرد و گفت: در کمک مومنانه و نهضتی که رهبر معظم انقلاب به راه انداختند هم توانستیم به کمک دستگاه‌های دیگری از جمله ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در سطح استان ۱۶۵ هزار بسته معیشتی با ارزش ۴۹ میلیارد تومان به هم‌وطنان آسیب دیده از کرونا اعطا کنیم.

 

وی تهیه و توزیع روزانه ۲ هزار و ۵۰۰ شیلد در سطح استان، توزیع ۴۵ هزار بسته معیشتی و… را از دیگر برنامه‌های انجام شده توسط جهادگران استان بیان کرد و گفت: در مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه هم ۳۰ هزار بسته آخر هفته جاری به همت سپاه حضرت نبی‌اکرم (ص) استان کرمانشاه توزیع می‌شود.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است