شما اینجا هستید: خانهاستانهاکرمانبا حضور فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان صورت گرفت؛ افتتاح ۳۴ پروژه محرومیت‌زدایی بسیج سازندگی در فهرج

با حضور فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان صورت گرفت؛ افتتاح ۳۴ پروژه محرومیت‌زدایی بسیج سازندگی در فهرج

منتشرشده در کرمان سه شنبه, 20 مهر 1400 ساعت 11:07
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:  ۳۴ پروژه محرومیت‌زدایی با حضور فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان در شهرستان فهرج افتتاح و بهره‌برداری شد.

به گزارش سپاه نیوز؛  سردار سرتیپ دوم پاسدارحسین معروفی فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان در حاشیه بهره‌برداری از طرح‌های محرومیت‌زدایی در شهرستان فهرج اظهار کرد: اولویت سپاه ثارالله استان در محرومیت‌زدایی در مناطق محروم استان، تامین آب، مسکن و ایجاد اشتغال است.

 

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با بیان اینکه در بخش نگین کویر فهرج احداث و تعمیر مسکن محرومان به جد دنبال می‌شود، عنوان کرد: ۶ واحد مسکونی با اعتبار یک‌میلیارد و ۱۸۲ میلیون تومان برای محرومان احداث شده و ۲۰ واحد مسکن محرومان نیز با اعتبار ۷۰۰ میلیون تومان تکمیل شده است.

 

وی ادامه داد: ۲ باب مسجد با مشارکت مردم و صرف ۵۵۰ میلیون تومان ساخته شده است و ۶ حمام و ۶ سرویس بهداشتی برای محرومان با اعتباری بالغ بر ۶۵ میلیون تومان احداث شده که در اختیار مردم قرار می‌گیرد.

 

سردار معروفی همچنین از توزیع کمک‌های مومنانه، کمک‌های معیشتی و لوازم‌التحریر با صرف هزینه ۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان خبرداد و افزود: نگاه سپاه استان برای محرومیت‌زدایی به شهرستان فهرج یک نگاه ویژه است و به‌زودی تنش آبی ۱۲ روستای شهرستان فهرج برطرف خواهد شد.

 

سردار معروفی اضافه کرد: در سال گذشته  به ۳۶ روستا آبرسانی شد و به ۳۵ روستا از ابتدای سال تاکنون به‌صورت مشارکتی آبرسانی شده و همچنین آبرسانی به ۱۱۰روستا در استان در دستور کار سپاه ثارالله قرار دارد که ۸۰ روستا مربوط به شرق استان است که اکنون کار آبرسانی به ۵۵ روستای شرق استان به اتمام رسیده است و تا پایان سال ۱۴۰۰ مشکل آب روستاهای استان حل خواهد شد.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است